X

Заявка на ремонт

 

Спасибі, що витратили час на заповнення.
Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Заявка на купівлю

 

Спасибі, що витратили час на заповнення.
Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Contacts:
Тонкощі
ремонту техніки
Apple

та багато цікавого

ПублікаціїПублікації

Не вмикається iPhone?

 

22.jpg - Якщо раптом сталося таке, що ваш iPhone не вмикаєтьсяі не реагує на кнопки, коли ви намагаєтеся його включити, не треба піддавати себе паніці. Перш, ніж звернутися в сервісний центр, є кілька способів спробувати швидко привести його в робочий стан.

Найчастіше, причини, з яких iPhone не включається, не пов'язані ні з апаратними, ні з програмними збоями. Швидше за все, як би банально не звучало, ваш iPhone попросту розрядився, і його треба зарядити. Так само може статися, що смартфон завис, в такому разі допоможе примусове перезавантаження. У випадку, якщо iPhone розряджений, то підключіть його до адаптера і потримайте на зарядці 15 хвилин, після чого спробуйте включити його, не відключаючи кабель від зарядного пристрою. На екрані повинен з'явитися значок блискавки на тлі порожнього акумулятора. Може таке бути, що акумулятор повністю розряджений, то перед завантаженням потрібно потриматися заряд більше 15 хвилин зарядки, що пройшло недостатньо часу після початку зарядки. Зачекайте ще трохи.

Якщо ж трапляється, що повністю заряджений iPhone взяв і раптово вимкнулося і при натисканні на кнопку включення не запускає його, то однією з причин цього чорного екрану може бути, те, що телефон автоматично перейшов у спеціальний «режим збереження», через те, що апарат дуже рідко перезавантажувався. Для того, щоб включити iPhone, досить просто натиснути та утримувати натиснутими одночасно кнопки Включення і Додому протягом 15-20 секунд, після чого на екрані з'явиться логотип Apple.

Примусове перезавантаження телефону допоможе впорається і з проблемою зависання будь-якої програми. Але всі ці ситуації досить стандартні, як і шляхи вирішення. Якщо ж ці дії не допомогли усунути проблему, то причина "невключення" iPhone може бути нд ледующем:

Якщо при включенні iPhone показує логотип "яблука" не екрані, не завантажуючи при цьому систему, ймовірно, сталася помилка прошивки. У цьому випадку рекомендуємо вам звернутися в сервісний центр для діагностики професійного усунення неполадок.Є питання? Задавайте!

 


Увага!

 

Якщо протягом гарантійного терміну відремонтованого виробу (1 місяць) в пристрій потрапила волога - гарантія якості знімається.

Доплата за терміновість не потрібна! Ремонт здійснюємо в максимально стислі терміни!

Остаточна вартість ремонту або заміни деталей розраховується тільки після огляду Вашого пристрою нашим майстром.

RuUA
iPhone iPad iPod MacBook Прайс Статті     Контакты
Не включається Попадання вологи Не включається Як уберегти MacBook від перегріву iPhone    
Заблокований iPhone? Механічні пошкодження Не працює камера Відновлення після попадання вологи iPad    
Не працює мікрофон Заблокований iPad Не працюють навушники Установка SSD iPod    
Не заряджається iPhone Не заряджається iPad Не заряджається акумулятор Заміна системноі плати MacBook    
Не працює екран Не включається Не працює екран Заміна клавіатури      
Інше Пошкоджено сенсорне скло   Заміна ОЗУ      
  Пристрій в режимі відновлення   Заміна акумулятору      
  Інше          

© 2018 Apple-fix

Дизайн Goracio
Розробники 7Lines Studio