X

Заявка на ремонт

 

Спасибі, що витратили час на заповнення.
Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Заявка на купівлю

 

Спасибі, що витратили час на заповнення.
Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Contacts:
Тонкощі
ремонту техніки
Apple

та багато цікавого

ПублікаціїПублікації

Не заряджається iPhone або iPad?

 

Техніка Apple по праву вважається однією з якісних і надійних, і цей факт для багатьох є вирішальним аргументом при покупці, але що робити, якщо раптом виникла ситуація, коли ваш iPhone або iPad не заряджається? У Харкові усунути цю проблему Вам допоможе сервісний центр Apple-fix. Пункти прийому на ремонт Apple (будь то iPhone і iPad будь-якого покоління, або Mac і iPod) знаходяться в декількох точках міста, поблизу від станцій метро, адресу та телефони яких ви можете подивитися в розділі Контакти.

335.jpg -

Але перш, ніж звертатися в сервісний центр, необхідно розглянути причини, за якими ваш iPhone або iPad перестав заряджатися або став заряджатися занадто повільно. Одна з поширених причин подібної ситуації - це несправність самого зарядного пристрою для iPhone, iPad або iPod. Або ж на екрані Apple-пристрої спливають системні помилки? Або ваш iPhone не заряджається без будь-яких видимих зовнішнім поглядом причин?

Розглянемо можливі причини і випадки відсутності надходження заряду на iPhone, iPad або iPod Touch і що робити.

Як і було озвучено, одна з причин того, що ваш девайс від Apple не заряджається - це проблема в Lightning-кабелі. Особливо це стосується не оригінальних зарядних пристроїв. Якщо ж ви впевнені, що оригінальне з / у справно, але при підключенні адаптера живлення або USB-коннектора електричної мережі (порту комп'ютера, що вкрай не рекомендується) зарядка iPhone або iPad не розпочалася, не панікуйте і спробуйте зробити наступні дії:

 

Якщо ваш iPhone або Ipad раніше не мав проблем з зарядкою, а по витіканню деякого часу користування девайсом ви почали помічати, що час заряду пристрою значно збільшилася, то розглянемо причини виникнення того, що рівень заряду батареї iPhone, iPad або iPod Touch поповнюється досить повільно і їх вирішення.

Одна з причин повільного заряду iPhone це маленька потужність використовуваного для підзарядки адаптера. Наприклад, це допустимо до моделей iPhone 6s, iPhone 6Plus або iPad, яким потрібен адаптер живлення більшої потужності - на 2.1 Ампер. Цей адаптер входить в комплект поставки планшетів Apple, за винятком iPad mini.

Повільно заряджаються і пристрої Apple, які намагаються отримати заряд через порт USB, так як не всі порти комп'ютера отримують рівномірний розподіл енергії, це раз, тому, якщо немає іншого джерела заряду, спробуйте зарядити через інший USB порт. І що дуже важливо - не всі ноутбуки придатні для даної функції: зарядки iPhone і iPad, це два. Більш того, заряджаючи час від часу пристрої через порти ноутбука і комп'ютера, ви можете посадити батарею пристрою, який заряджаєте, особливо це стосується планшетів. Що стосується зарядки iPhone або iPod від MacBook, то моделі останнього покоління забезпечують більш високу вихідну потужність USB, ніж їх попередники.

Зношений і пошкоджений кабель, так само, як і в попередньому випадку, може стати джерелом повільного заряду iPhone, iPad і iPod. Тому, слід стежити, чи немає механічних пошкоджень кабелю або потертостей на згинах. Оскільки кабель для підзарядки мобільних пристроїв, планшетів Apple містить певний обсяг струмопровідного металу, то в результаті зносу кабелю ефективність зарядки і кількість проведеного електрики може скоротитися, що і буде причиною повільного надходження заряду.

Так само слід перевірити цілісність і неушкодженість порту Lightning на iPhone, iPad або iPod тому що ушкодження, пил і бруд теж є причиною відсутності надходження заряду на ваш пристрій.

Таке повідомлення при спробі зарядження частіше бачать користувачі iPad і причина цього, як і в разі повільного заряду - "не рідний" зарядний пристрій, або слабкий порт USB, тобто використовуваний для зарядження кабель може вимагати більше потужності, ніж йому може надати джерело енергії. Тому ще раз повертаємося до головного правила - використовувати тільки оригінальний зарядний пристрій Apple, призначений для iPad.

336.jpg -

Зовнішні USB-хаби, які використовують деякі користувачі для підзарядки iPhone або iPad так само можуть бути причиною повідомлення "немає заряду", тому що usb-разветвітелі не можуть повноцінно забезпечити ваш iPad необхідної енергією для заряду пристрою, тому не радимо їх до застосування.

У цьому пункті ми так само повернемося до питання про використання оригінального кабелю Lightning від Apple для зарядки iPhone, iPad і решти продукції компанії. В силу того, що оригінальні аксесуари коштують значно дорожче своїх китайських аналогів, але досить швидко і зношуються, багато користувачів віддають перевагу більш дешевим варіантам. І якщо ви все ж вирішили купити аналог оригінального з / у для Apple, варто звернути увагу на те, що не оригінальні варіанти так само відрізняються один від одного і вибирати потрібно той, у якого в наявності сертифікат MFi (Made for iPhone).

337.jpg -

Аксесуари, які не підтримує сертифіката MFi, можуть спровокувати системну помилку «Даний аксесуар не сертифікований» або «Цей аксесуар, ймовірно, не підтримується», більш того, не сертифіковані аксесуари можуть пошкодити iPhone або iPad.

Кілька порад, якщо все таки виникли подібні помилки і що можна зробити:

Якщо виникла помилка зарядного пристрою з відсутністю сертифіката при підключенні кабелю, то від'єднайте і повторно приєднайте кабель, в силу того, що алгоритм перевірки сертифіката працює не завжди стабільно, повторна спроба підключити не оригінальний аксесуар може завершитися успішно.

Оновлюйте IOS до останньої версії, тому що в нових версіях компанія враховує помилки перевірки сертифікатів для сторонніх аксесуарів. Перевірити наявність оновлень прошивки IOS можна в меню Налаштування -> Основні -> Оновлення.

Якщо системна помилка повторюється без видимих причин, перезавантажте ваш iPhone або iPad.

Якщо, дотримуючись усіх озвучених рекомендацій, ваш iPhone, iPad або iPod не заряджається і далі, рекомендуємо звернутися до компетентних майстрів, і якщо ви знаходитеcь в місті Харкові, то наш сервісний центр Apple-fix - до ваших послуг! Оперативно і якісно відремонтуємо техніку Apple за доступними цінами!Є питання? Задавайте!

 


Увага!

 

Якщо протягом гарантійного терміну відремонтованого виробу (1 місяць) в пристрій потрапила волога - гарантія якості знімається.

Доплата за терміновість не потрібна! Ремонт здійснюємо в максимально стислі терміни!

Остаточна вартість ремонту або заміни деталей розраховується тільки після огляду Вашого пристрою нашим майстром.

RuUA
iPhone iPad iPod MacBook Прайс Статті     Контакты
Не включається Попадання вологи Не включається Як уберегти MacBook від перегріву iPhone    
Заблокований iPhone? Механічні пошкодження Не працює камера Відновлення після попадання вологи iPad    
Не працює мікрофон Заблокований iPad Не працюють навушники Установка SSD iPod    
Не заряджається iPhone Не заряджається iPad Не заряджається акумулятор Заміна системноі плати MacBook    
Не працює екран Не включається Не працює екран Заміна клавіатури      
Інше Пошкоджено сенсорне скло   Заміна ОЗУ      
  Пристрій в режимі відновлення   Заміна акумулятору      
  Інше          

© 2018 Apple-fix

Дизайн Goracio
Розробники 7Lines Studio