X

Заявка на ремонт

 

Спасибі, що витратили час на заповнення.
Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Заявка на купівлю

 

Спасибі, що витратили час на заповнення.
Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Contacts:
Тонкощі
ремонту техніки
Apple

та багато цікавого

ПублікаціїПублікації

Поради "Як уберегти MacBook від перегріву"

 

У літню спеку комп'ютерна техніка, як ноутбуки будь-яких виробників, так і макбуки, можуть надмірно перегріватися. А перегрів ноутбука прирівнюється як тепловий удар для людини, тому може залишити після себе достатні наслідки і щоб уникнути подібного, в цій статті ми нагадаємо Вам нехитрі способи, як уникнути перегріву MacBook.

Виробники випускають все більш нові вдосконалені моделі своїх попередників і в новій моделі MacBook вже немає необхідності додавати примусову вентиляцію, так як розробники подбали про цю проблему і прибрали шум кулерів, а отже немає і отворів на нижній кришці, які можуть виявитися заблоковані складками одягу, якщо ноутбука розташований на колінах або ж з сміттям на столі. Але не всі можуть похвалитися наявністю даної моделі, з усіма іншими моделями проблема недостатнього припливу повітря через «складок місцевості» на робочому просторі все ще актуальна.

68.jpg -  

Стандартні методи боротьби з перегрівом - це збільшення вільного простору під нижньою частиною MacBook. Підніміть Ваш пристрій вище рівня столу, на підставку, або зручне інше пристосування у вигляді невеликих додаткових ніжок, наприклад, які можна спорудити самостійно з книг або однакового розміру коробочок, брусків, або придбати в спеціалізованих магазинах техніки і аксесуарів підставку з регульованою висотою підйому. При установці ноутбука на підставку необхідно упевнитися, що пристрій надійно зафіксовано.

Так само, крім звичайної підставкою над поверхнею столу, Ви можете обзавестися спеціалізованої підставкою з вбудованим кулером (системою охолодження). Зазвичай являє собою плоску невисоку коробку з гратчастими стінками, всередині якої розташована деяка кількість вентиляторів. У магазинах ви можете знайти такі підставки в достатньому асортименті і різному рівню цін. Розмір, потужність, рівень споживаної енергії, інтенсивність обдування ноутбука - все залежить від моделі і ціни.

70.jpg -

Даний тип охолодження - активний, а тому на порядок більш ефективний в літню спеку, але варто врахувати ті факти, що це принесе вам додатковий шум вентиляторів, додаткове джерело живлення, а так же самий пристрій так само потребує додаткового догляду. Цей варіант охолодження ноутбука може бути рекомендований професійним геймерам, або тим, хто не шкодує коштів на якісні аксесуари для свого MacBook.

Проблема м'яких поверхонь для ноутбука полягає не стільки в блокуванні повітропроводів ноутбука, скільки в тому, що існує величезна безліч видів різних тканин, які мають виражені теплоізоляційними властивостями. Навіть папір в декілька шарів створює перешкоду на шляху відведення тепла, яке залишається в межах корпусу MacBook. Тому ступінь пасивного охолодження при розміщенні пристрою на ліжку, на ногах або животі, килимі з м'яким ворсом, досить низька, але ризик перегріву, навпаки, зростає до небезпечного рівня.

69.jpg -

Ноутбук повинен знаходитися на рівному, стыйкому та по можливості позбавленим теплоізолюючих властивостей покритті. Метал або кераміка, меншою мірою підходять деревина і пластик. А також стильною поверхнею послужить скляна поверхня столика або решітчаста. Важливий момент - основа не повинна деформуватися під вагою ноутбука, облягати його корпус і створювати ефект чохла.

Пил - ворог техніки! Очищати MacBook від пилу необхідно регулярно, не лінуючись, особливо приділивши увагу внутрішньому простору і вентиляційним гратам. Процес рутинний, відео-інструкцій в Інтернеті з надлишком. У магазинах Ви можете придбати балончик зі стисненим повітрям - спеціально для очищення від пилу важкодоступних місць техніки, або звернутися в сервісний центр, фахівці швидко і якісно проведуть чистку вашого макбуки в Харкові.

Рекомендований інтервал чистки від попадання пилу в ноутбук - кожні 1-2 місяці.

Існують серйозні інструменти діагностики та налаштування роботи систем ноутбука, з вбудованими обмежувачами і шаблонами, але є і маса примітивних програм-іграшок. Саме вони і є непрямим джерелом проблеми з перегрівом і неуцтво користувачів. Примусове зниження швидкості обертання вентилятора з метою мінімізації шуму, суть пряме втручання в роботу системи охолодження MacBook. Це не тільки не вітається, але й може призвести до незворотної псуванні начинки пристрою від перегріву з відмовою в гарантійному обслуговуванні. Висновок: програми для маніпуляцій з вентиляторами з більшою ймовірністю принесуть шкоду, ніж користь.

Якщо все ж, сталося, що Ваш Макбук перегрівся і ви не знаєте, як вирішити цю проблему, рекомендуємо звернутися в наш сервісний центр з ремонту техніки Apple в Харкові і наші фахівці оперативно і якісно нададуть кваліфіковану допомогу та інформаційну консультацію.

Завжди з турботою про Вас, Apple-fixЄ питання? Задавайте!

 


Увага!

 

Якщо протягом гарантійного терміну відремонтованого виробу (1 місяць) в пристрій потрапила волога - гарантія якості знімається.

Доплата за терміновість не потрібна! Ремонт здійснюємо в максимально стислі терміни!

Остаточна вартість ремонту або заміни деталей розраховується тільки після огляду Вашого пристрою нашим майстром.

RuUA
iPhone iPad iPod MacBook Прайс Статті     Контакты
Не включається Попадання вологи Не включається Як уберегти MacBook від перегріву iPhone    
Заблокований iPhone? Механічні пошкодження Не працює камера Відновлення після попадання вологи iPad    
Не працює мікрофон Заблокований iPad Не працюють навушники Установка SSD iPod    
Не заряджається iPhone Не заряджається iPad Не заряджається акумулятор Заміна системноі плати MacBook    
Не працює екран Не включається Не працює екран Заміна клавіатури      
Інше Пошкоджено сенсорне скло   Заміна ОЗУ      
  Пристрій в режимі відновлення   Заміна акумулятору      
  Інше          

© 2018 Apple-fix

Дизайн Goracio
Розробники 7Lines Studio