Ремонт iPhone 6s

Ми надаємо всі види послуг по ремонту та плановому обслуговуванню iPhone 6s. На всі ремонтні роботи надається гарантія – до 12 місяців.

Для виконання термінового ремонту – виконайте попередній запис, скориставшись кнопкою нижче, або зателефонуйте нашому консультанту

Ремонт iPhone 6s

Етапи проведення ремонту

1Діагностика

Визначення поломки, оцінка складності і часу ремонту.

2 Узгодження

Оцінка ризиків і підбір комплектуючих

3 Ремонт

Проведення ремонту згідно побажань замовника

4Перевірка

Контроль працездатності, герметичності та ін.

Ціни на ремонт Apple iPhone 6s

Послуга (разом із запчастинами)Вартість
ДіагностикаБезкоштовно
Поклейка захисного скла400 грн
Поклейка гідрогелевої плівки450 грн
Скло дисплеяУточнюйте
Дисплейний модуль (Оригінал)Уточнюйте
Дисплейний модуль (Hi-copy) Уточнюйте
Акумулятор549 грн
КорпусУточнюйте
Скло задньої камери199 грн
Задня камера449 грн
Голосовий динамік249 грн
Поліфонічний динамік249 грн
Роз’єм зарядки299 грн
Аудіо-роз’єм299 грн
Мікрофон299 грн
Передня камера349 грн
Датчик наближення299 грн
Вібро199 грн
Кнопка Home299 грн
Кнопка увімкнення249 грн
Кнопки гучності249 грн
Чистка після попадання водивід 299 грн

Поширені види поломок

Ремонт iPhone 6s

Розбив екран iPhone

Ремонт iPhone 6s

Не заряджається iPhone

Ремонт iPhone 6s

iPhone не вмикається

Ремонт iPhone 6s

iPhone швидко розряджається

Ремонт iPhone 6s

Потрапила вода

Ремонт iPhone 6s

Не працює Wi-Fi

Ремонт iPhone 6s

Не працює кнопка Home


Терміновий ремонт iPhone 6S у Києві

Ремонт iPhone 6S – складна і копітка робота, яка потребує спеціальної підготовки. Фахівці Apple-fix готові виконати ремонт вашого апарата в найкоротший термін.

iPhone 6S на ринку з 2015 року. Незважаючи на те, що телефон давно зняли з виробництва, багато власників “яблука” вважають за краще ремонтувати його, а не купувати новішу модель. У сервісному центрі вам полагодять будь-яку поломку iPhone 6S – починаючи від заміни кнопки Home і закінчуючи перепаюванням материнської плати.

Часті поломки iPhone 6s

Механічні пошкодження – причина практично всіх випадків, коли iPhone 6S потрібний ремонт. Це може бути розбите вщент скло дисплея, пошкоджений сенсор, несправна камера та відсутність звуку. Майстри в сервісному центрі Apple-fix беруться за проблему будь-якої складності, їм під силу навіть реанімувати “потопельників”.

Трохи рідше до сервісу ремонту звертаються власники iPhone 6S з проханням усунути проблеми, які уповільнюють роботу телефону. Найчастіше це пов’язано із некоректною версією програмного забезпечення виробника Apple. Щоб усунути цю проблему, можна скинути налаштування системи або дочекатися виходу оновленого програмного забезпечення. Найчастіше така проблема вирішується просто.

Фахівців Apple-fix найчастіше просять зробити такий ремонт iPhone 6S:

Заміна скла дисплея

Після падіння на асфальт на склі дисплея, у найкращому разі, з’являються подряпини, у гіршому – павутина тріщин на весь екран. Якщо подряпини можна зазнати, то тріщини заважають бачити зображення. Приносьте телефон у сервісний центр, фахівці знімуть розбите скло, а на його місце поставлять нове. Щоб екран не розбився знову, наклейте загартоване скло, найчастіше саме воно бере на себе весь удар під час падіння.

Заміна дисплейного модуля

Розбите скло завдає дискомфорту власнику iPhone 6S, тоді як розбитий дисплейний модуль заважає роботі всього апарата. На екрані з’являються різнокольорові плями, а сенсор відмовляється виконувати всі функції. У разі майстри у сервісному центрі змінюють розбитий модуль на цілий.

Заміна батареї

Приводів звернутися в сервіс з ремонту телефонів Apple є декілька: телефон не заряджається, iPhone 6S швидко втрачає заряд, акумулятор помітно здувся. Фахівець у сервісному центрі проведе діагностику, з’ясує, в чому проблема, та усуне її. Якщо потрібна заміна батареї – нова деталь буде оригінального виробництва.

Заміна корпусу телефону

Нерідко при падінні iPhone 6S страждає не тільки скло та модуль, а й рамка телефону. Тріщини, подряпини, сколи та деформація кутів — стандартна шкода в такій ситуації. В окремих випадках екран відокремлюється від корпусу і з’являється зазор. На корпусі iPhone 6S є опуклі смужки, вони потрібні щоб телефон ловив мережу, якщо пошкодити рамку, апарат не зможе виконувати цю функцію. У сервісному центрі вам замінять корпус телефону та відновлять усі необхідні функції. 

Ремонт камери

Користувачі iPhone 6S відзначають якість знімків, які робить телефон. При падінні камера може розбитися, але майстри сервісного центру впораються і з цим завданням: поміняють скло камери або модуль повністю. Після заміни ваш iPhone 6S радуватиме вас якісними зображеннями знову.

Несправний звук

Хрипи динаміка та тихий звук доставляють дискомфорт. Особливо, коли не чуєш, що тобі каже співрозмовник. Причиною може бути пил або волога, яка потрапила в динамік, або падіння iPhone 6S. Точну причину неполадки та спосіб її усунення скаже вам майстер після діагностики. Якщо ви виявили сміття в динаміці, не намагайтеся усунути його самостійно, можна пошкодити тонку мембрану. 

Професійна та точна діагностика – найважливіша частина роботи, потрібно точно знати, який ремонт виконувати. Тому нерідко на діагностику витрачають часу більше, ніж на ремонт. Фахівці Apple-fix з’ясують причину неполадки телефону, потім озвучать вам ціну та термін її усунення. Ми ремонтуємо iPhone 6S у найкоротший термін. Знайти наш сервісний центр можна у місті Київ.


Поширені запитання

ᐉ Скільки часу займає ремонт iPhone 6s?

Залежно від поломки і складності ремонту, термін може коливатися від 20 хвилин і до 3-х днів. Наприклад, заміна акумулятора на iPhone 6s відбувається протягом 20 хвилин, заміна дисплейного модуля займає 1 годину.

ᐉ Чи даєте ви гарантію на ремонт iPhone 6s?

Так, на всі виконані роботи та запчастини ми надаємо гарантію від 1 до 6 місяців.

ᐉ Які запчастини ви використовуєте для ремонту iPhone 6s?

За погодженням із замовником, ми можемо надати як оригінальні нові запчастини, так і б/в оригінальні запчастини та копії високої якості.