Ремонт iPhone 6 Plus

Ми надаємо всі види послуг по ремонту та плановому обслуговуванню iPhone 6 Plus. На всі ремонтні роботи надається гарантія – до 12 місяців.

Для виконання термінового ремонту – виконайте попередній запис, скориставшись кнопкою нижче, або зателефонуйте нашому консультанту

Ремонт iPhone 6 Plus

Етапи проведення ремонту

1Діагностика

Визначення поломки, оцінка складності і часу ремонту.

2 Узгодження

Оцінка ризиків і підбір комплектуючих

3 Ремонт

Проведення ремонту згідно побажань замовника

4Перевірка

Контроль працездатності, герметичності та ін.

Ціни на ремонт Apple iPhone 6 Plus

Послуга (разом із запчастинами)Вартість
ДіагностикаБезкоштовно
Поклейка захисного скла400 грн
Поклейка гідрогелевої плівки450 грн
Скло дисплеяУточнюйте
Дисплейний модуль (Оригінал)Уточнюйте
Дисплейний модуль (Hi-copy) Уточнюйте
Акумулятор549 грн
КорпусУточнюйте
Скло задньої камери199 грн
Задня камера449 грн
Голосовий динамік249 грн
Поліфонічний динамік249 грн
Роз’єм зарядки299 грн
Аудіо-роз’єм299 грн
Мікрофон299 грн
Передня камера349 грн
Датчик наближення299 грн
Вібро199 грн
Кнопка Home299 грн
Кнопка увімкнення249 грн
Кнопки гучності249 грн
Чистка після попадання водивід 299 грн

Поширені види поломок

Ремонт iPhone 6 Plus

Розбив екран iPhone

Ремонт iPhone 6 Plus

Не заряджається iPhone

Ремонт iPhone 6 Plus

iPhone не вмикається

Ремонт iPhone 6 Plus

iPhone швидко розряджається

Ремонт iPhone 6 Plus

Потрапила вода

Ремонт iPhone 6 Plus

Не працює Wi-Fi

Ремонт iPhone 6 Plus

Не працює кнопка Home


Терміновий ремонт iPhone 6 Plus у Києві

Діагональ 5,5 дюймів, процесор A8, 64-бітна архітектура II покоління, 1 Гб оперативної пам’яті, потужна на ті часи фото- та відеозйомка — все це запропонувала в 2014 році компанія Apple чисельнній армії шанувальників «яблучних» смартфонів. iPhone 6 Plus явно відрізнявся від застарілих на той момент «п’ятірок». Пристрій відкрив нові горизонти не лише для навчання та роботи, а й для відпочинку. Не дивно, що ця модель досі у побуті. Однак усе колись приходить у непридатність. Якщо ви не готові викласти кругленьку суму на покупку нового девайсу, можна повернути до життя улюблений iPhone 6 Plus. І компанія Apple-fix у Києві завжди рада допомогти.

Часті поломки iPhone 6 Plus

Як би того не хотіла фірма «Епл», та й самі користувачі її гаджетів, винайти невбиєнний апарат поки що неможливо. А що вже й казати про справжнього «динозавра» у сегменті – iPhone 6 Plus. Тож поломки були, є і будуть. Головне, як-то кажуть, знати ворога в обличчя і просто вирішувати проблему. Отже, ось він – список частих несправностей:

  • пошкоджене скло дисплея;
  • деформований корпус;
  • поломка через попадання вологи;
  • зношена АКБ (батарея);
  • вийшов з ладу тачскрін;
  • непрацюючий контролер заряду/живлення;
  • замикання елементів материнки;
  • вихід із ладу камери;
  • засмічені сітки динаміка та мікрофона.

У iPhone 6 Plus може виникнути проблема з ПЗ. Якщо iOS або якісь програми були встановлені неправильно, змінено пароль, – може знадобитися перепрошивка. Майстри компанії Apple-fix не рекомендують робити її самостійно. Так ви ризикуєте втратити всю важливу інформацію, що зберігається на телефоні. Наші спеціалісти зроблять все в кращому вигляді – і ваші дані залишаться цілими. Нам можна довірити вирішення будь-якої проблеми!

Заміна скла дисплея

«Oops!… I Did It Again», — цю фразу відомої поп-діви говорить кожен користувач iPhone 6 Plus, коли смартфон підло випаде з рук і вдаряється “обличчям” об землю. Рідко у такому разі скло дисплея виживає – воно щонайменше тріскається. Якщо дисплейний модуль залишився неушкодженим, на вас чекає стандартна процедура — заміна скла за лічені хвилини.

Заміна дисплейного модуля (екрана повністю)

Якщо телефон впав з великої висоти, внаслідок чого зникло зображення на екрані (але повідомлення, що надходять, чути), сенсор працює некоректно, на дисплеї видно плями або лінії чорного кольору, – потрібна заміна модуля дисплея повністю. На вибір клієнта – оригінальний екран або копія. Різниця — у ціні, якості та гарантії на послугу. 

Заміна батареї

АКБ iPhone 6 Plus розрахована на 800 циклів заряджання максимум. Після цього відбувається відчутний просіст потенціалу акумулятора: він може нагріватися і навіть здувається. Буває і так, що робота пристрою стає повільною за низького заряду. Все, що потрібно, замінити стару АКБ на нову і користуватися девайсом на радість далі. 

Заміна корпусу

Естетика – наше все. Якщо зовнішній вигляд вашого iPhone 6 Plus став засмучувати, його вади не прикриває жоден чохол, – просто поміняйте корпус. Новенький «кожух» освіжить пристрій, а вам подарує відчуття, ніби ви щойно купили Apple у салоні. 

Ремонт камери

Ну, який смартфон у наш час без функціональної камери! Не впадайте у відчай, якщо у вашого iPhone 6 Plus екран стає чорним після включення камери, вона висне, немає фокусування, не працює спалах. Все це йде у минуле після грамотної діагностики, заміни деталі. І знімайте собі здоров’я!


Поширені запитання

ᐉ Скільки часу займає ремонт iPhone 6 Plus?

Залежно від поломки і складності ремонту, термін може коливатися від 20 хвилин і до 3-х днів. Наприклад, заміна акумулятора на iPhone 6 Plus відбувається протягом 20 хвилин, заміна дисплейного модуля займає 1 годину.

ᐉ Чи даєте ви гарантію на ремонт iPhone 6 Plus?

Так, на всі виконані роботи та запчастини ми надаємо гарантію від 1 до 6 місяців.

ᐉ Які запчастини ви використовуєте для ремонту iPhone 6 Plus?

За погодженням із замовником, ми можемо надати як оригінальні нові запчастини, так і б/в оригінальні запчастини та копії високої якості.