Ремонт iPhone 6s Plus

Ми надаємо всі види послуг по ремонту та плановому обслуговуванню iPhone 6s Plus. На всі ремонтні роботи надається гарантія – до 12 місяців.

Для виконання термінового ремонту – виконайте попередній запис, скориставшись кнопкою нижче, або зателефонуйте нашому консультанту

Ремонт iPhone 6s Plus

Етапи проведення ремонту

1Діагностика

Визначення поломки, оцінка складності і часу ремонту.

2 Узгодження

Оцінка ризиків і підбір комплектуючих

3 Ремонт

Проведення ремонту згідно побажань замовника

4Перевірка

Контроль працездатності, герметичності та ін.

Ціни на ремонт Apple iPhone 6s Plus

Послуга (разом із запчастинами)Вартість
ДіагностикаБезкоштовно
Поклейка захисного скла400 грн
Поклейка гідрогелевої плівки450 грн
Скло дисплеяУточнюйте
Дисплейний модуль (Оригінал)Уточнюйте
Дисплейний модуль (Hi-copy) Уточнюйте
Акумулятор549 грн
КорпусУточнюйте
Скло задньої камери199 грн
Задня камера449 грн
Голосовий динамік249 грн
Поліфонічний динамік249 грн
Роз’єм зарядки299 грн
Аудіо-роз’єм299 грн
Мікрофон299 грн
Передня камера349 грн
Датчик наближення299 грн
Вібро199 грн
Кнопка Home299 грн
Кнопка увімкнення249 грн
Кнопки гучності249 грн
Чистка після попадання водивід 299 грн

Поширені види поломок

Ремонт iPhone 6s Plus

Розбив екран iPhone

Ремонт iPhone 6s Plus

Не заряджається iPhone

Ремонт iPhone 6s Plus

iPhone не вмикається

Ремонт iPhone 6s Plus

iPhone швидко розряджається

Ремонт iPhone 6s Plus

Потрапила вода

Ремонт iPhone 6s Plus

Не працює Wi-Fi

Ремонт iPhone 6s Plus

Не працює кнопка Home


Терміновий ремонт iPhone 6s Plus у Києві

Поломка телефону завжди завдає дискомфорту. Ми відносимо апарат до сервісного центру, і хочеться якнайшвидше отримати його в працюючому стані. Особливо якщо від телефону залежать важливі переговори, а Айфон відмовляється працювати. Привозьте ваш непрацюючий телефон до Apple-fix, ми в найкоротший термін виконаємо необхідний ремонт.

Часті поломки iPhone 6s Plus

Від поломки телефону ніхто не застрахований. Але, на щастя, майже завжди iPhone підлягає ремонту. Найчастіше до нас приходять із такими проблемами:

Заміна скла дисплея

На жаль, продукція Епл оснащена недостатньо міцним склом, і для тріщини достатньо одного падіння. У деяких випадках екран повністю розбивається. Майстри сервісних центрів рекомендують одразу після покупки наклеїти захисне скло на екран. Так ви збережете гарний вигляд і продовжите життя дисплею мобільного телефону.

Заміна дисплейного модуля

Це поломка масштабніша за тріснуте скло. Заміна модуля та дисплея на телефоні потребує більше часу. Якщо iPhone 6s Plus впав, після чого сенсор не працює або працює з перебоями, а на екрані з’явилися плями, які заважають побачити зображення, несіть телефон у сервісний центр. Фахівець зніме зламаний модуль та поміняє його на новий, оригінального виробництва.

Заміна батареї

Акумулятор у iPhone 6s Plus – не найсильніша сторона. Ємності 2750 мАч вистачає на півдня активного використання. Також власники Apple відзначають, що за дуже низьких або високих температур телефон починає повільно працювати і іноді вимикається – це теж впливає на стан батареї. Фахівець зрозуміє, в чому проблема (причиною ще може бути несправна зарядка, яку ви використовуєте), замінить непридатний акумулятор на новий, і iPhone 6s Plus буде працювати як тільки що куплений.

Заміна корпусу телефону

Падіння не завжди обмежується лише розбитим екраном, часто деформується і рамка iPhone 6s Plus. Корпус телефону виконаний із алюмінію. До сервісного центру часто приносять телефони з різними ушкодженнями: тріщини, відколи, деформація металу. Фахівці Apple-fix замінять пошкоджений корпус на новий.

Ремонт камери

IPhone 6s Plus – перша модель у лінійці телефонів Apple з камерою, яка робить дуже якісні знімки. Її несправність в iPhone 6s Plus може статися після падіння його на підлогу або у воду, якість зображення страждає через попадання пилу в модуль камери. Причиною, через яку не працює камера, також може стати вірус. Для виявлення точної причини потрібна діагностика, що проведуть у сервісному центрі. Фахівець визначить причину несправності та усуне її.

Несправний звук

Якщо динамік iPhone 6s Plus видає хрипи, тріск або звук зовсім зник, причиною може бути, в першу чергу, забруднення динаміка. Майстри не рекомендують чистити його самостійно, тому що можна легко пошкодити мембрану динаміка. Спеціаліст зробить це безпечно для iPhone 6s Plus.

Приносьте телефон до сервісного центру Apple-fix, наші фахівці надають ремонт будь-якої складності в найкоротший термін. Діагностика iPhone 6s Plus у сервісі безкоштовна, центр знаходиться у місті Київ.


Поширені запитання

ᐉ Скільки часу займає ремонт iPhone 6s Plus?

Залежно від поломки і складності ремонту, термін може коливатися від 20 хвилин і до 3-х днів. Наприклад, заміна акумулятора на iPhone 6s Plus відбувається протягом 20 хвилин, заміна дисплейного модуля займає 1 годину.

ᐉ Чи даєте ви гарантію на ремонт iPhone 6s Plus?

Так, на всі виконані роботи та запчастини ми надаємо гарантію від 1 до 6 місяців.

ᐉ Які запчастини ви використовуєте для ремонту iPhone 6s Plus?

За погодженням із замовником, ми можемо надати як оригінальні нові запчастини, так і б/в оригінальні запчастини та копії високої якості.