Що нового несе iOS 10: функції і головні особливості

Що нового несе iOS 10: функції і головні особливості

iOS 10

На презентації Apple компанія так само представила і очікуване оновлення IOS до версії 10. Версія IOS 10 обіцяє в собі як нові функції, так і поліпшення продуктивності, покращене реагування на дії користувачів. А тепер докладніше про пункти змін до IOS 10, представлений компанією Apple.

Новий екран блокування

Екран блокування з iOS 10 тепер буде автоматично вмикатися, коли користувачі беруть гаджет в руки, завдяки функції Raise to Wake, так само на екрані блокування можна застосовувати «натискання із зусиллям».

Оновлення Siri

У новій IOS компанія Apple розширила можливості Siri, відкриваючи можливості взаємодії голосового додатки для сторонніх розробників. Для цього компанія підготувала спеціальний API, за допомогою якого сторонні розробники зможуть використовувати Siri в своїх додатках. Наприклад, користувачі отримають можливість замовляти за допомогою Siri таксі або авіаквитки, користуватися мессенджерами і т.д.

Оновлення додатка Мапи

Вбудований додаток Мапи у iOS 10 змінило дизайн і поліпшило сервіс “взаєморозуміння” додатка з користувачем. Наприклад, в IOS 10 Мапи будуть намагатися будувати маршрути з урахуванням місць, які користувач, швидше за все, відвідає. Також в мапах з’явилася підтримка розширень, які дозволять користувачам замовляти таксі прямо з цього додатка.

Додаток Фото і функція Memories

Додатком Фото дісталися такі зміни, як поліпшення системи розпізнавання осіб і місць на фото, а також просунутий пошук.

Функції Memories ж при скануванні всіх доступних фотографії та роликів, буде знаходити серед них важливі події, людей або місця, показуючи їх в гарно оформленій колекції.

iMessage і нові способи спілкування

Сервіс iMessage в IOS 10 отримав підтримку нових анімованих символів, з’явилася функція прихованих повідомлень, для прочитання яких потрібно провести пальцем по ним, з’явилася можливість рукописних заміток і т.д. Ну і Apple відкрила можливість і для сторонніх розробників до iMessage. випустивши SDK для них, що дозволить розширити можливості iMessage ще сильніше.

Оновлений дизайн Apple Music

Додаток Apple Music в iOS 10 змінив інтерфейс і став більш простим і зручним через відмову від ряду функцій, наприклад, зникла вкладка Connect, а розділ For You отримав масштабне оновлення.

Оновлення програми Телефон

Додатку Телефон в оновленій IOS розробники дали можливість здійснювати VoIP дзвінки через сторонні сервіси, перетворювати голосові повідомлення в текст, а також розширені ідентифікатори нових абонентів для попередження про спам.

Новий додаток Home

Платформа HomeKit (управління розумного будинку) отримало собі в допомогу додаток Home, за допомогою якого користувачі можуть управляти різними приладами «розумного» будинку з єдиного інтерфейсу.

Apple Pay для сайтів

Додана можливість використовувати Apple Pay для покупок на веб-сайтах, відкритих через браузер Safari. На сьогоднішній день підтримка Apple Pay доступна далеко не на всіх ресурсах, але в майбутньому їх кількість повинна зрости.

Конфіденційність

Представники компанії Apple в рамках презентації розповіли про новий механізм, що використовується в захисті конфіденційності даних користувача під назвою Differential Privacy, що покликане допомогти в оцінці роботи продуктів компанії без загроз для конфіденційності кінцевого споживача.

Крім озвучених вище змін, Apple згадала, що в новій версії користувачі зможуть видаляти встановлені штатні додатки на своїх пристроях, які потім, при необхідності, можна буде встановити з AppStore.

IOS 10 буде доступна учасникам публічного бета-тестування в наступному місяці, розробники же випробувати можуть представлену версію вже зараз, а що стосується офіційно фінального релізу, то IOS 10 буде доступна користувачам восени цього року.

Встановити iOS 10 можна буде на iPhone 5 або новіше, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro 9,7, iPad Pro 12,9, а також iPod touch.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: