Заблокований iPhone або iPad шахраями?

Заблокований iPhone або iPad шахраями?

Ви виявили, що у вас заблокований iPhone або iPad і з’являється повідомлення про те, що потрібно сплатити деяку грошову суму за розблокування гаджета? Ні, не слід відправляти гроші на зазначені реквізити, Ваш гаджет все одно не розблокується. Шахраї, що блокують електронні гаджети з вимогою грошей за зняття блокування, постійно вигадують нові способи вимагання грошей. Як обійти виверти шахраїв і розблокувати iPhone або iPad?

Останнім часом зустрічається кілька видів блокування пристроїв Apple – через браузер Safari (або інший браузер, через який користувач заходить на сайти в інтернеті), випадки крадіжки Apple ID та інші неприємності. Про все по-порядку.

Отже, блокування через браузер Safari.

Дана атака шахраїв здійснюється через шкідливі сайти, які відвідував користувач. Тобто, ті сайти, які пошукачами відзначаються, як “шкідливий сайт” вкрай небажано відвідувати, щоб не нашкодити своїм електронним пристроям. Якщо все-таки трапилося таке, що Ви потрапили на заражений сайт і через нього в браузер Safari (або інший використовуваний браузер) на Ваш iPad або iPhone проник шкідливий код з повідомленням про блокування вашого пристрою, який швидше за все буде гласить, що користувачеві необхідно заплатити штраф для подальшого користування пристроєм, ні в якому разі не перераховуйте кошти! Не дайте обдурити себе шахраям, адже Ваш iPad і iPhone ніхто не блокував і не вносив до “чорний список” і не відключав мережу та інше.

Ваші дії в цьому випадку наступні:

 • Після того, як Вам висвітилося повідомлення про те, що “Ваш Iphone заблокований” або “Ваш iPad заблокований” – натисніть “ОК”
 • Вийдете з браузера Safari (або іншого браузера, яким користовалися)
 • Вивантажуйте додаток браузера з пам’яті (наприклад, натиснувши 2 рази кнопку Home – Вам відкриються останні використовувані і збережені в пам’яті програми. Змахніть додаток браузера вгору – і воно вивантажиться з пам’яті)
 • Далі включить на iPhone або iPad “Авіарежім”
 • Зайдіть знову в браузер і закрийте всі відкриті вкладки (сайти)
 • Після цього бажано очистити кеш браузера. Для цього зайдіть в меню Налаштування – Safari (або той браузер, яким користуєтеся) – Очистити історію і дані сайтів.

Після цих дій можна вимкнути авіарежім пристрою і продовжувати користування гаджетом. Як бачите, все досить просто вирішується. Якщо Ви повторному отримаєте таку ж повідомлення про блокування через браузер – повторіть процедуру заново і постарайтеся не заходити на шкідливі сайти.

Так само досить поширеною причиною блокування iPhone або iPad – є крадіжка Apple iD користувача.

Заблокований iPhone або iPad шахраями?

Перше, що необхідно зробити. перевірити, чи дійсно ваш iPad, iPhone заблокований і закритий доступ до профілю Apple ID:

 • необхідно на офіційному сайті Apple або сайті iCloud.com зайти в додаток «Знайти iPhone» через свій обліковий запис Apple ID і пароль. Якщо вдалося зайти і шахраї не встигли змінити Ваш пароль – негайно міняйте пароль на новий, більш складний, а так само додайте (або змініть) резервний поштову скриньку в настройках, бажано з доменом gmail.com, так вони більш безпечні, ніж mail.ru і т.п. Якщо ж пароль не підійшов. то наступний крок:
 • необхідно звертатися в службу підтримки Apple. Слід запастися терпінням, тому що для з’єднання з оператором може знадобитися додаткове очікування, а так само знання англійської мови. У службі техпідтримки Вам виділять персонального оператора, який займатиметься Вашої ситуацією. Перше, що потрібно буде Вам згадати – так це відповіді на секретні питання, які Ви вказали при реєстрації AppleID. Якщо Ви їх пам’ятаєте – то відновлення вашого акаунта спрощує ситуацію і не займе багато часу. Якщо ж ні – то доведеться “попітніти” і відновлення AppleID буде набагато важче. У будь-якому випадку необхідно слідувати згідно інструктажу оператора.

Нагадаємо ще раз, що якщо Ваш iPad або iPhone заблокований шахраями – не перераховує їм грошові кошти, так як Ваш обліковий запис AppleID і сам девайс ніхто не розблокує. Це чергове вимагання грошей.

Заблокований iPhone або iPad шахраями?

Щоб уникнути казусів по крадіжці Apple ID і інших неприємностей, дотримуйтесь рекомендацій безпеки:

 • не відвідуйте сумнівні веб-ресур, ніколи не вводите-ті паролі і свої дані, тільки якщо це не офіційний сайт Apple
 • використовуйте складий пароль, бажано що б він не повторювався в інших облікових записах або mail. А так само заведіть окремий резервну поштову скриньку.
 • скидання паролів так само здійснюється тільки на офіційному сайті Apple

Будьте пильні і це допоможе захистити від блокування iPhone і iPad і інші девайси.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: