Способи прискорити роботу iPhone або iPad за 10 секунд

Способи прискорити роботу iPhone або iPad за 10 секунд

Буває таке, що при завантаженні великої кількості додатків або при перевантаженні пам’яті робота вашого iPhone або iPad може злегка “пригальмовуватися” Як же зробити роботу iPhone швидше?

Існує три швидких способів прискорити роботу вашого гаджету: iPhone або iPad, тобто очистити оперативну пам’ять девайса від даних, яку завантажують працюючі додатки у фоновому режимі.

  • почергово вивантажити всі програми з пам’яті шляхом відкриття меню багатозадачності і видаляючи запущені програми
  • шляхом перезавантаження пристрою за допомогою кнопки блокування екрану і кнопки Home по черзі, більш докладно про цей спосіб нижче.

Що стосується перших двох способів, то вони досить відомі і вимагають трохи більше часу, ніж третій, про який знають не всі і який займає кілька секунд часу і пару натискань клавіш. Отже:

  • екран iPhone або iPad має бути розблокований
  • затискаєте кнопку блокування екрану і чекаєте появи на дисплеї повзунка відключення телефону або планшету. На екрані НЕ ПОТРІБНО нічого натискати (тобто не відключати гаджет і не натискати Скасування) далі –
  • затискаєте кнопку Home на кілька секунд до тих пір, поки Вас не поверне на робочий стіл (головний екран) iOS

Вуа-ля! – Пам’ять очистилася від працюючих фонових додатків. Перевірити це можна таким чином – якщо ви викличете меню багатозадачності натисканням 2 рази кнопки Home, ви побачите, що всі запущені вами додатки начебто відкритими, але якщо ви натиснете на будь-яке з них, то додаток буде завантажуватися заново, як після дії перезавантаження iPhone або iPad.

Даний спосіб працює на всіх iOS-пристроях.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: