Не встановлюється iTunes на Windows 10: що робити

Не встановлюється iTunes на Windows 10: що робити

Після офіційного старту Windows 10 серед рядових користувачів PC і Mac з’явилися питання про специфіку настройки додатків, включаючи iTunes. Нова платформа має достатню кількість приємних нововведень і мало хто може втриматися від їх тестування. Як показує практика, у міру тестування нового, а операційної системи тим більш, починають виявлятися програмні проблеми, на виправлення яких потрібен якийсь час. Користувачі мобільного техніки Apple також зіткнулися з проблемою установки програмного програми на Windows 10, а саме iTunes

Але якщо є питання і проблеми – розробники в короткі терміни намагаються внести відповіді і коригування що робити.

При установці iTunes, навіть якщо ви запустите від імені адміністратора, вимкніть брандмауер і антивірусне ПЗ, є ймовірність, що можуть виникнути проблеми при установці iTunes, з якими вже зіткнулися користувачі:

  • Повідомлення «An error occurred during the installation of assembly Microsoft … HRESULT: 0x80073715» (сталася помилка під час установки).
  • Повідомлення «Apple application support was not found (Windows error 2)» (Відсутня підтримка додатків Apple).
  • Відсутність запуску служби Apple Mobile Device Service.

Причина помилок криється в тому, що при завантаженні iTunes з офіційною сторіночки Apple (apple.com/iTunes) сам сайт може неправильно визначити версію Windows, надаючи для завантаження некоректний установник. Рішення: скористатися прямими посиланнями для вашої версії на скачування iTunes для Windows 10:

Також це виправить проблему, пов’язану з роботою штатного відеоплеєра QuickTime і сумісністю iTunes з деякими іншими додатками Windows.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: