Не видаляються фото на iPhone або iPad

Не видаляються фото на iPhone або iPad

Не видаляються фото на Apple

Не виходить видалити деякі фотографії з iPhone і iPad? Найчастіше з такою проблемою стикаються користувачі, які спробували видалити альбоми з фотографіями на iOS-пристрої, який було синхронізовано з PC або Mac через iTunes.

Способи видалення таких фотографій існують.  

1 випадок: Як видалити фотографії з iPhone і iPad, які були синхронізовані з iTunes на Вашому комп’ютері

Щоб визначити, як були завантажені  фотографії, які не видаляються, а саме, чи були синхронізовані з комп’ютера, необхідно перейти у вкладку «Альбоми» штатного додатку «Фото» і знайти потрібну для вас папку. Якщо під її назвою буде вказано кількість фото і напис «з мого Mac (комп’ютера)», значить фотографії загружені з Вашого комп’ютеру.

Для того, щоб видалити фотографії з Iphone і iPad необхідно:

  • Підключити iPhone, iPod touch або iPad до PC / Mac.
  • Запустити iTunes.
  • Перейти на сторінку з пристроєм.
  • У лівому бічному меню клікнути по вкладці Фото.
  • Зняти галочку з пункту Синхронізувати або з обраної папки з зображеннями (в цьому випадку видалиться увесь альбом).

Якщо Вам потрібно видалити з iPhone або iPad не весь альбом з фотографіями, а вибіркові фото, то необхідно перейти до папки з фотографіями на комп’ютері і видалити непотрібні фото.

Якщо ж папка з фотографіями вже була видалена з комп’ютера, то, як варіант, можна створити порожню нову з такою ж назвою, як на iPhone або iPad і синхронізувати її зі своїм пристроєм.

  • Натиснути кнопку «Синхронізувати».

2й випадок: Як видалити фото на iPhone і iPad, які синхронізовані з iTunes чужого комп’ютеру

Якщо ті фотографії, які не можна видалити завантажені з іншого комп’ютера і у Вас немає доступу до чужого комп’ютеру, з яким був синхронізований iPhone або iPad, то при синхронізації iTunes видалить ВСІ ФОТОГРАФІЇ, завантажені з комп’ютера. Це не відноситься до фото та відео, створеним на самому iOS-пристрої (Фотоплівка).

Для того, щоб зберегти фото, завантажені з чужого комп’ютера, доведеться або копіювати їх через додатки iTools, iFunBox, iMazing і інші аналоги iTunes для комп’ютера, пересилати в електронному листі, або вивантажувати в хмару.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: