Попадання вологи в Ipad

Попадання вологи в Ipad

Як би не була надійна і перевірена техніка, під впливом різних механічний пошкоджень і вона може вийти з ладу. Звичайно є спеціальні моделі пристроїв для похідних умов, непромокальні й з протиударним корпусом, яким можна колоти волоські горіхи :), але зараз у нас піде мова про Айпад, який все ж можна пошкодити, якщо не дотримуватися правил експлуатації.

Однією з поширених причин виходу з ладу Ipad є потрапляння вологи в пристрій. А шляхів для цього нездужання планшета безліч: це і ненавмисно розлита чашка чаю, кави, води, інших напоїв на пристрій, і банальне промокання під дощем разом з гаджетом, і читання книги на Ipad у ванній та інші ситуації, як би трепетно ​​ви його не оберігали.

Якщо ж така неприємність трапилася то безсумнівно слід звернеться в сервісний центр, адже достатньо трьох годин після потрапляння достатньої кількості води в пристрій, що б зменшити шанси на його швидке відновлення. Слід пам’ятати, що в першу чергу, вода виводить з ладу силові елементи на платі. Це стосується деталей силового ланцюга живлення iPhone, IPAD, елементів ланцюга підсвічування дисплея, різноманітних деталей радіо-тракту. Дуже не люблять вологу і РК-матриці. Після потрапляння води на них на підкладці, яка розсіює світло підсвічування під дисплеєм з’являються плями, які потім не зникають у більшості випадків. Тому попадання води на пристрій є однією з найнебезпечніших проблем для Ipad. так, після попадання вашого Ipad в “водні процедури” слід:

  • негайно вимкнути його, саме відключити (знеструмити), а не заблокувати
  • якщо на Ipad потрапила достатня кількість води і залишилися “калюжки” – акуратно протерти м’якому мікрофіброю, що б увібрати воду
  • покласти в мішечок з рисом – так як рис є хорошим абсорбентом, він дозволить “витягнути” вологу з пристрою
  • для повної “сушки пристрою” та перевірки пристрою, якнайшвидше звернутися в сервісний центр. Майстер проведе діагностику, просушити і обробить доступні контакти пристрої спеціальним розчином після попадання вологи.

Ті самі дії підійдуть і для будь-якого іншого пристрою, яке піддалося впливу вологи.

Широкий спектр послуг з ремонту Ipad і техніки компанії Apple надає наш сервісний центр у Києві Apple-фікс. Точки прийому по Києву, зручне розташування біля станцій метрополітену. Доставка кур’єром по місту.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: