Приховані функції iPhone, про які знають не всі користувачі

Зміст
Приховані функції iPhone, про які знають не всі користувачі

Багато користувачів iPhone, як показує практика, користуються більш-менш стандартним набором функцій і настройками гаджета, але iPhone не був би тим, чим він є, якби не володів набагато масштабнішими функціями, ніж звичайні телефони, тому ми розповімо про деякі, здавалося б на перший погляд, прихованих функціях iPhone, про які багато хто навіть не здогадуються, але які можна знайти, розібравшись в опціях пристрою. 

Налаштування iPhone для швидкого набору тексту, який найбільш використовується

Якщо Ви пишете багато тексту через Iphone, то настройка даної функції досить необхідна, тому що кожен раз повністю вводити найбільш часто використовуваний текст і фрази може бути досить втомливо, а дана функція скоротить ваш час.

Для настройки підказки для заміни заданих слів, швидкого введення тексту необхідно зайти в меню «Налаштування», в розділі «Основні» вибрати «Клавіатура» і натиснути на пункт «Заміна тексту». У правому верхньому куті натисніть +. В полі Фраза введіть повну фразу,, а в полі Скорочення – введіть бажане скорочення (наприклад слово “пошта” (скорочення) в деяких випадках бажаєте замінити своєю електронною адресою (фраза).

Після настройки даного прикладу тепер в тексті користувачеві замість того щоб, кожен раз писати одну і те ж електронну адресу, iPhone при написанні фрази «пошта», запропонує на екрані підказку чим замінити текст (вказану адресу повністю). Застосувавши ці налаштування, можна легко вводити часто заповнювані дані документів, реквізити,, паспортні дані, ПІБ і т.д.

Додаємо віртуальні клавіатури на iPhone і як змінювати їх порядок

Для тих користувачів, яким стандартна клавіатура, встановлена в iPhone здається нудною і не дозволяє по максимуму використовувати її для потреб користувача, то сторонні розробники пропонують цілий ряд додатків, що додають клавіатурі безліч цікавих і корисних функцій – від перекладу тексту на іноземну мову до відправки GIF- картинок.

Ось список найбільш популярних клавіатур, які ви можете знайти в AppStore:

Kimoji – клавіатура з відвертих смайликами від Кім Кардашян.
Fleksy – віртуальна iOS-клавіатура з спрощеним введенням і покращеною автозаміною
Swype – iOS-клавіатура для швидкого введення.
PopKey – iOS-клавіатура з анімованими GIF-вставками «LOL», «Facepalm», «WOW!», «Shoked», «Kiss» і т.д.
GIF Keyboard – iOS-клавіатура з вбудованими “гіфками”.
Slated – клавіатура для iOS з перекладачем на 80 мов в реальному часі.
KeyFeed – фото з Instagram в клавіатурі iOS.
KuaiBoard – відмінна допоміжна iOS-клавіатура.
MyScript Stack – рукописна клавіатура для iOS з підтримкою російської мови.
DrawType – клавіатура для iPhone і iPad з можливістю малювати в тексті.
Багатофункціональна iOS-клавіатура Next від студії Tiny Hearts.

Після установки клавіатури, що зацікавила,  активувати нову потрібно в: Налаштування -> Основні -> Клавіатура -> Клавіатури -> Нові клавіатури.

Для роботи з новою клавіатурою необхідно активувати їй повний доступ до iOS. Для цього натисніть на найменування клавіатури і пересуньте перемикач в положення ВКЛ, у вікні підтвердіть дію, вибравши варіант Дозволити.

Для того, що б встановити порядок вибору клавіатур в списку, натисніть на кнопку «Змінити» в правому верхньому кутку екрану. Задане сортування допоможе дізнатися, яка клавіатура з’явиться наступною при перемиканні розкладок.

Переключитися на нову клавіатуру можна при виклику клавіатури, натиснувши на іконку у вигляді земної кулі в нижньому лівому кутку розкладки, або в налаштуваннях активної клавіатури.

Відключаємо дзвінки та повідомлення на ніч, під час важливих заходів або в обідній час (Режим Не турбувати)

Про цю функції знають багато хто, але ми нагадаємо для незнаючих. Активація функції «Не турбувати» дозволяє відключити звукові сигнали для викликів, повідомлень і оповіщень, які надходять на заблокований iPhone. Так само можна вибрати абонентів, чиї дзвінки дозволено приймати або налаштувати час для режиму Не турбувати.

Активувати режим “Не турбувати” можна в меню «Налаштування» – «Вручну». Або в Пункті управління, натиснувши на значок півмісяця.

Налаштування управління iPhone за допомогою руху голови

Ця функція активується в меню Налаштування -> Основні> Універсальний доступ -> Switch Control і вибравши Додати новий … в розділі Перемикачі. Як джерело необхідно вибрати камеру iPhone і вибрати потрібний жест (рух голови вправо або вліво) і дія, за яку він буде відповідати.

Приховуємо з робочого столу невикористовувані встановлені додатки, які не можна видалити

Так прийнято, що iPhone і iPad поставляються з достатньою кількістю встановлених виробником програм, які не можна видалити. Для багатьох користувачів це є досить незручно, тому що багатьма додатками користувачем не використовуватимуться, а погляд на екрані “муляють”. Але якщо їх не можна видалити, то деякі невживані програми можна приховати в налаштуваннях з домашнього екрану. Їх не так вже й багато, але тим не менш.

Для цього необхідно зайти в меню «Налаштування» – «Основні» — «Обмеження». Вам запропонували ввести пароль і вказати дісактіваціей тумблера, які запропоновані іконки слід приховати з домашнього екрану.

Налаштовуємо спалах при отриманні дзвінка, повідомлень і оповіщень

Багато користувачів iPhone, звикли до світлових індикаторів для повідомлень і дзвінків. Якщо Вам не вистачає цієї функції на iPhone, то активувати “світловий” ефект можна в Настройки -> Основні -> Універсальний доступ -> Спалах попереджень.

Встановлюємо різну вібрацію для окремих контактів

Крім різних рингтонів на дзвінки користувачів, можна встановити і персональний вібродзвінок контакту Для установки персональної вібрацію для окремих контактів, необхідно зайти в меню Налаштування -> Звуки -> Рінгтон -> Вібрація -> Створити вібрацію.

Приховані функції iPhone, про які знають не всі користувачі

Шаблон вібрації задається за допомогою натискань на екран. Створений зразок потрібно назвати і зберегти. Спочатку створена вібрація буде за замовчуванням встановлена для всіх повідомлень, тому, якщо ви її збираєтеся все-таки використовувати для обраних контактів, то, перш ніж вийти з меню, необхідно повернути попередні налаштування – параметр Не вмбрана. Далі, для установки обраної вібрації на певного контакту, заходите в список контактів, вибираєте контакт – кнопку Змінити і вказуєте збережений шаблон в пункті «Вібрація».

Швидка відповідь на повідомлення з екрану блокування, не вводячи пароль

Для того, щоб дати відповіді на повідомлення, не розблоковуючи екран, необхідно просто провести по повідомленню,що надійшло, вліво, активувавши функцію «Відповісти».

Дізнаємося джерела витрати заряду акумулятора iPhone

Для того, що б дізнатися найбільш енергоспоживаючи додатки, встановлені на вашому iPhone, необхідно зайти в меню в Настройки -> Акумулятор -> Використання акумулятора.

Перегляд прихованої карти всіх місць, де побував власник iPhone

iPhone зберігає дані про всіх відвіданих місцях користувача пристрою і складає приховану карту. Для того щоб її переглянути, необхідно зайти в меню Налаштування -> Конфіденційність -> Служби геолокації і вибрати Системні служби -> Часто відвідувані місця.

У списку користувач побачить всі місця, які відвідував, вони розсортовані по містах. Після натискання на назву міста відкриється карта з точним зазначенням локації і часу її відвідин.

Як включити режим енергозбереження на IPhone

Режим енергозбереження iPhone допоможе продовжити термін служби акумулятора. За замовчуванням налаштувань перейти в режим енергозбереження пропонується користувачеві iPhone в тому випадку, коли рівень заряду батареї знижується до 20%. Але його також можна активувати, навіть якщо телефон повністю заряджений. Для цього потрібно зайти в додаток «Налаштування» і вибрати розділ «Акумулятор». Після увімкнення режиму енергозбереження індикатор рівня заряду батареї буде відображатися жовтим.

Слід зазначити, що з метою економії заряду акумулятора в режимі енергозбереження будуть відключені другорядні функції, такі як оновлення програм у фоновому режимі, Siri і деякі ресурсомісткі відеоефекти.

Як поділитися поточним місцезнаходженням користувача Iphone в додатку «Повідомлення» на певний період

Вказати своє місце розташування може кожен користувач в повідомленні, зайшовши в меню «Докладно». Відмітка встановлюється безстроково, наприклад, на годину або до кінця дня.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: