Як дізнатися місцезнаходження знайомих через додаток “Знайти друзів” на iPhone і iPad

Як дізнатися місцезнаходження знайомих через додаток "Знайти друзів" на iPhone і iPad

Знайти друзів на iPhone чи iPad

Користувачі гаджетів Apple з виходом оновлень ОС IOS 9 отримали в комплект додатків, що є встроєні і не видаляються, наприклад, утиліту «Знайти iPhone» і додаток “Знайти друзів”.

Додаток “Знайти друзів” в режимі онлайн надає можливість дізнатися місцерозташування близьких вам людей, друзів і родичів (пов’язаних з Вами за допомогою акаунтів Apple ID).

Цей додаток далеко не новинка і раніше було доступним тільки через App Store, потім його інтегрувала її в iOS, а тепер і дозволяє користувачам шукати місцерозташування друзів через сервіс iCloud.com без використання iPhone, iPad або Mac, але обов’язково маючи акаунт Apple ID. Більш того, подібний додаток не перше в своєму сегменті, кілька років тому подібний додаток було розроблено компанією Гугл – програма Google Latitude.

Отже, як налаштувати додаток “Знайти друзів” і налагодити з ними контакт.

  • Якщо Ви досі не оновилися до версії IOS 9 і вище – поновіть ПЗ вашого пристрою в настройках і додаток з’явиться на робочому столі гаджета.
  • Запустіть додаток. Після запуску програма автоматично складе потенційний список контактів, місце розташування яких ви  хотіли б знати. Якщо ваш родич або друг знаходиться в списку, то просто натисніть на його ім’я. Якщо ж у списку необхідного контакту не виявилося, то введіть його адресу електронної пошти у верхній частині вікна, щоб надіслати запрошення, яке прийде і на пошту. В останніх версіях додатка «Знайти друзів» є можливість швидко встановити з’єднання (Додати у друзі) передавши запит через AirDrop. Залишається вибрати лише дію: поділитися геопозіціей на годину, добу або на весь час.
  • Далі, щоб відстежувати місце розташування одного, тапніте на контакт зі списку і відправте запрошення.
  • Щоб ваш смартфон визначався іншими користувачами на карті, пройдіть в Установки → Конфіденційність → Служби геолокації і дозвольте використовувати годинне програмі «Мої друзі».
  • Потім перейдіть вниз і перейдіть в розділ «Системні служби», де активуйте перемикач напроти пункту «Поділитися геопозіціей».
  • Повернувшись назад, ви побачите новий пункт – «Поділитися геопозіціей». Відкрийте його і активуйте настройку. У цьому ж пункті ви можете вибірково відключати доступ до вашої геопозіціі для окремих контактів, доданих в друзі.

Додані контакти будуть відображатися на карті у вигляді піктограм із зображеннями. Для зручності можна перемкнути вид карти на «Гібрид» або «Супутник»

Крім інформації про перебування Контакту в даний момент часу, додаток дозволяє настроїти функції «Повідомити мене» та «Повідомити контакт».

Функція «Повідомити мене дозволяє вибрати контакт і налаштувати повідомлення, коли ви покинули місце перебування або прибуття в певне місце. Наприклад, можна дізнатися коли контакт входить в кілометрову зону до вашого або заданому місцерозташуванню і так далі.

Також через функцію «Повідомити контакт» смартфон може автоматично надіслати другу повідомлення про те, що ви покинули або прибули в яку-небудь зону або місце.

Всі місця та зони зберігаються в історії і в подальшим настройка буде здійснюватися в пару кліків.

Якщо ви не хочете при запуску програми щоразу вводити дані від свого облікового запису Apple ID, то як мінімум введіть чотиризначний ПІН-код на екран блокування iPhone або iPad (активуйте Touch ID). Ця міра прийнята купертіновцам для безпеки, на випадок, якщо у ваш смартфон буде загублений / вкрадений, щоб зловмисники не могли відслідковувати місцерозташування контактів.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: