Як прослуховувати треки в Apple Music без інтернету

Як прослуховувати треки в Apple Music без інтернету

Apple Music без інтернету

Після виходу сервісу Apple Music багато передплатників задаються питанням, чи можна з його допомогою прослуховувати треки у офлайні? Так, це можливо, і ось як

  • Перше, що необхідно зробити, це включити медіатеку ICloud, вона знаходиться в установках пристрою у вкладці «Музика». Це необхідно для того, щоб можна було додавати пісні і плей-листи в розділ «Моя музика» в додатку у прошивкці 8.4.
  • Далі, Ви обираєте будь-який альбом або трек в Apple Music, натискаєте на кнопку з «трьома крапками» і вибираєте опцію «Зробити доступним офлайн». Після цього музика завантажиться на пристрій і з’явиться у вкладці «Моя музика». Після таких нехитрих дій, Ви зможете прослуховувати музику без інтернету.

Але слід врахувати той факт, що завантажена музика залишиться на пристрої до тих пір, поки активна підписка на Apple Music. Якщо підписка закінчиться, музичні файли будуть видалені.

Для користувачів, яким висока вартість місячної підписки на Apple Music і вони не готові її оплачувати по закінченню пробного періоду, є можливість відключити автоматичне продовження

Отже, як же це зробити запитаєте Ви, якщо перед підпискою на безкоштовний період, вам необхідно було погодитися на індивідуальну або на сімейну платну підписку. Щоб після закінчення 3 місяців з вас не списали гроші, вам потрібно проробити просту операцію.

  • Зайдіть в комп’ютер, на якому встановлений Itunes.
  • Натисніть на своє ім’я і виберіть пункт «Відомості облікового запису».
  • Введіть свій пароль від ідентифікатора Apple, після чого відкриється сторінка з деталями вашого облікового запису. У розділі «Налаштування» ви можете управляти своїми підписками.
  • Знайдіть у списку підписок Apple Music і натисніть “редагувати”. Тепер ви можете вимкнути автовозобновленіе вашої підписки на Apple Music. Після закінчення безкоштовного періоду гроші не будуть списані, проте з доступом до сервісу доведеться попрощатися.
  • Що б скасувати автовозобновленіе підписки на IOS-пристрої, зайдіть в новий додаток Музика і в налаштування свого облікового запису
  • Виберіть розділ «Переглянути Apple ID».
  • Введіть пароль для входу в обліковий запис.
  • У меню управління підписками, Ви побачите підписку на Apple, музика, і якщо Ви не збираєтеся користуватися платною підпискою на Apple, музика, відключити автовідновлення.
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: