Як скинути або змінити код екрану блокування на iPhone або iPad

Як скинути або змінити код екрану блокування на iPhone або iPad

Код блокування iPhone

Незважаючи на те, що користувач iPhone або iPad при активації функції блокування екрану з паролем користується введенням цього пароля кілька разів на день, завжди є шанс, що цей пароль може раптом взяти й забутися і виникне необхідність скидання старого пароля на iPhone або iPad.

Єдиний спосіб скидання пароля екрану блокування будь-якого пристрою Apple є повне перевстановлення операційної системи через режим відновлення, що, в свою чергу, повертає пристрій до заводських налаштувань і призводить до видалення всіх даних, що зберігаються на пристрої. Оновлення iOS в даному випадку не допоможе, так як при оновленні користувачеві не буде надано доступ для переходу до відповідного меню налаштувань.

Відновлення роботи екрану за допомогою Touch ID (відбитка пальця) так само можливо тільки через відновлення ОС.

Відновлення IOS потребує підключення Apple пристрою, на якому необхідно здійснити скидання пароля, до комп’ютера і використовування дестопной версії додатка iTunes.

Для перевстановлення iOS через відновлення системи Вам необхідно знати Apple ID, прив’язаний до Apple-пристрою і пароль, далі, для процесу відновлення необхідно відключити функцію “Знайти iPhone” (Activation Lock, Блокування активації).

Якщо ж ця функція не буде відключена, при підключенні пристрою до комп’ютера iTunes видасть наступне повідомлення:

Щоб дізнатися, прив’язаний чи iPhone до Activation Lock необхідно знати IMEI або серійний номер, вказаний на задній панелі девайса і на спеціальній сторінці сайту Apple, призначену для перевірки статусу Блокування активації ввести даний номер у відповідне поле, “Продовжити”, отримати статус Блокування активації: “вкл” (активний) або “викл” (не активний).

Після відключення функції “Знайти iPhone” застосовуєте кнопку “Відновити” в меню “Огляд” iTunes.

Якщо ж Ваш девайс все ж прив’язаний до Activation Lock, не варто впадати у відчай, перепрошити iPhone або iPad можна, скориставшись режимом DFU (Device Firmware Update). Для звичайного користувача iPhone даний спосіб відновлення (режимом DFU) може виявитися досить складним, і що б не накоїти зайвого, рекомендуємо звернутися до фахівців в сервісний центр, які нададуть кваліфіковану допомогу Однак, варто пам’ятати, що при зверненні обов’язково потрібно ввести Apple ID і пароль , прикріплений до пристрою.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: