Як відключити автоматичне збереження відео і фото в WhatsApp, Viber, Telegram на iPhone

Як відключити автоматичне збереження відео і фото в WhatsApp, Viber, Telegram на iPhone

Популярні месенджери такі як: WhatsApp, Viber, Telegram стають все більш затребуваними серед користувачів сучасних смарфона, завдяки тому, що допомагають економити на послугах стільникового зв’язку, здійснюючи дзвінки, повідомлення, як на інших операторів, так і в інші країни (за умови, що у приймаючого абонента так само встановлений цей месенджер), крім цієї функції, менссенжери зручні для багатьох користувачів для роботи, для деяких додатків існують ПК-версії. Як мобільна, так і версії для ПК і планшетів, дозволяють користувачам обмінюватися фото і відео-файлами. Коли відбувається великий потік обміну медіа-інформацією на смартфонах з великою кількістю користувачів, а пам’ять пристрою від них швидко переповнюється, виникає потреба постійно очищатися пам’ять iPhone від автоматично завантажених непотрібних файлів. Більш того, файли зображення вимагають витрачання мобільного трафіку, і якщо він лімітований, то зовсім невигідно прініматьвсе файли з чатів.

Як відключити автозбереження Фото і Відео в Viber, Telegram и WhatsApp на iPhone?

Отже, збереження всіх фотографій, отриманих з чатів месенджера відбувається в штатний iOS-додаток Фото. Для того, що б відключити автозавантаження фото, в кожному з встановлених і використовуваних додатків необхідно зробити наступне:

Відключаємо автозбереження зображень WhatsApp на iPhone

Зайдіть в розділ налаштувань (кнопка в правому нижньому кутку екрану)

  • Вибираємо пункт “Чати”,
  • Деактівіруете перемикач “Медіа”.

У Мессенжер WatsApp є корисні функції в розділі налаштувань “Використання даних” і “Економія даних”, завдяки першій можна встановити обмеження для обробки різних файлів (виключаючи голосові повідомлення), що дуже зручно для різного типу інтернет-з’єднання і друга – дозволить витрачати менше трафіку при здійсненні VoIP-дзвінків.

Відключити автозбереження зображень Viber на iPhone

  • У головному меню натискаєте на “Ще” -> пункт Настройки -> Медіа.
  • Тут ви можете декактівіровать функцію “Автоматично завантажувати фото” і “Зберігати в галерею” зображення в фотоплівки, а так само обмежити використання трафіку.

Відключити автозбереження зображень Telegram на iPhone

  • Зайдіть в розділ Settings -> Chat Settings
  • Деактивуйте перемикач “Save Incomig Photos”.

Так само тут можна дозволити або заборонити автоматичне відтворення анімацій GIF і зменшити споживання трафіку.

Як відключити автоматичне збереження відео і фото в WhatsApp, Viber, Telegram на iPhone
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: