Як відключити геолокацію на iPhone і заборонити “стежити” за собою

Як відключити геолокацію на iPhone і заборонити "стежити" за собою

Геолокація на iPhone

У століття інтернету, чекинів й інших сервісів підтвердження місцезнаходження користувача мобільних пристроїв, користувачі починають звикати до тотальнго “стеження” за собою як «Яндекс» і Google, так і Apple. Одні корпорації заявляють, що стеження обумовлене благими намірами – щоб на основі статистики та аналізу пропонувати користувачам більш якісні рекламні продукти, а про наміри інших підприємств можна тільки здогадуватися. І не всім це до вподоби. Від стеження Apple позбутися можна досить легко.

Що стосується компанії Apple – по їх заверенню – зібрані про користувача данні (де живете, що завантажуєте, яку музику слухаєте, що читаєте) компанія використовує для того, щоб пропонувати відповідає вашим інтересам рекламу через свій сервіс iAd. Купертіновци надходять з отриманими даними дещо незвично – збирають групи з 5000 осіб зі схожими інтересами та перед подальшою передачею даних рекламщикам знеособлюють дані про учасників груп, щоб захистити їхні персональні дані. Якщо ж користувачевіні до душі такий збір особистої інформації про нього, навіть в якості реклами, то беріть в руки свій iPhone або iPad і приступайте до відключення стеження:

  • відкрийте меню Налаштування на iPhone (iPad)
  • виберіть Конфіденційність – Реклама.
  • активуйте перемикач “Обмежити трекінг реклами” (потрібно підключення до Мережі)
  • далі, щоб відключити рекламу по геопозіціі, поверніться назад, зайдіть в “Служби геолокації”.
  • опустіться вниз і виберіть “Системні служби”.
  • відключіть повзунок навпроти напису “Геолокаційні iAd”.

Даний спосіб також працюватиме у випадку, якщо родич або знайомий знаючи пароль від Вашого Apple ID іноді стежить за Вашим переміщенням, наприклад, через icloud.com. Однак, варто враховувати, що в разі відключення служб геолокації Ви не зможете відстежити місце розташування смартфона, наприклад, при втраті, тому перед відключенням даної служби зважте всі “За” і “Проти” даної функції.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: