Як включити голосовий виклик Siri нa iPhone, iPad, iPod

Як включити голосовий виклик Siri нa iPhone, iPad, iPod

Голосовий виклик Siri

Починаючи з версії iPhone 4s і старше, а так само з iPad 3 і старше, iPad mini, iPod touch 5g і Apple Watch користувачам продукції Apple став доступний голосовий помічник Siri. Для постійних користувачів продукцією Apple – це давно відомо, але кожен день споживачів “яблучних” девайсів стає більше і не кожен з них інформований, як змінити налаштування асистента, як активувати запуск Siri фразою “Привіт, Siri” та інші нюанси, тому для нових користувачів девайсів від Apple озвучимо кілька нюансів і роз’яснень з налаштування.

При активації голосового помічника (а точніше помічниці) Siri, користувачі зазначених вище Apple-пристроїв можуть за допомогою голосових команд викликати абонентів з телефонної книги, заводити будильники, писати повідомлення, диктувати тексти, дізнаватися погоду, відповіді на деякі питання і інше. Спочатку, за замовчуванням, для активації функції Siri потрібно затискати кнопку «Додому» (Home), зараз же доступна активація фразою «Привіт, Siri!» (Функція з’явилася на iOS 9, а також працює на більш пізніх версіях прошивки). Але в цьому випадку є ряд нюансів, про які не всі знають, і можуть вирішити, що пристрій не працює, при спробах активувати Siri голосом.

Як активувати функцію Siri голосом на iPhone, iPod, iPad

На більшості пристроях (крім Iphone 6s і старше, і крім iPad Pro) голосові дзвінки асистента Siri буде запускатися тільки, якщо вони підключені до джерела живлення. В останніх же моделях iPhone (6s, 6s Plus, SE) і iPad Pro активувати помічника за запитом «Привіт, Siri!» Можна без підключення до джерела живлення, єдине обмеження – пристрій не повинен знаходитись в кишені користувача або не повинен знаходитися на поверхні дисплеєм вниз, тому що в цьому положенні активізується захист від помилкового спрацьовування. Варто відзначити, що при використанні Siri без підключення гаджета до джерела живлення, час автономної роботи скоротиться.

 Що б активувати функцію «Привіт, Siri!» На вашому пристрої необхідно:

  • Зайти в Установки → Основні → Siri.
  • Увімкніть «Привіт, Siri!», Переключивши відповідний тумблер в активне положення.
  • Після активації, асистент запропонує вам натиснути кнопку «Налаштувати», після чого необхідно буде вимовити деякі прості вирази, для того, що б Siri міг запам’ятати ваш голос, щоб зменшити шанс випадкової активації Siri на вашому пристрої іншими людьми.

Також в меню налаштувань Siri можна налаштувати мову і ввести свої дані, аудіовизов.

В налаштуваннях аудіовизова доступні наступні параметри:

  • «Завжди, вкл.» – Відмітка даного режиму дозволить Siri завжди голосно і чітко відповідати на ваші запити, незалежно від того, чи включений безшумний режим або iPhone підключений до автомобіля.
  • «Керувати перемикачем дзвінка» – означає переклад перемикача iOS-пристрої в безшумний режим, що дозволяє відключити голос Siri, замінивши відповіді на текстові повідомлення.
  • «Тільки «Не знімаючи трубки» – при активації даного параметра виклик Siri буде відбуватися тільки тоді, коли до iPhone підключені навушники, Bluetooth-гарнітура або iPhone пов’язаний з автомобільною системою CarPlay.
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: