Яке вибрати хмарне сховище для завантаження фото і відео в с iPhone або iPad, щоб звільнити місце

Яке вибрати хмарне сховище для завантаження фото і відео в с iPhone або iPad, щоб звільнити місце

Вибір хмарного сховища

Актуальна проблема для користувачів iPhone і iPad ємністю 16 і 32 Gb – це нестача місця (пам’яті пристрою) в момент зйомки відео або фотографій, після чого необхідно наспіх видаляти те, що не шкода, що б звільнити простір для нових знімків. Компанія Apple надає своїм користувачам місце в хмарному сховищі iCloud, але безкоштовно пропонується тільки 5 ГБ в розпорядження користувача, за більший обсяг потрібно вносити додаткову щомісячну плату. На допомогу приходить компанія Гугл, яка в якості вирішення проблеми нестачі пам’яті пропонує користувачам власний сервіс Google «Фото», що дозволяє зберігати необмежену кількість фотографій (розміром до 16 МП) і відео з дозволом 1080p. Даний сервіс автоматично видаляє з телефону всі фотографії, які завантажилися в хмару.

Компанія Goole представила рекламний ролик під назвою Google Photos, в якому робиться акцент на недолік вільного місця і функцію «Звільнити місце», призначену в першу чергу для власників пристроїв Apple з об’ємом внутрішньої пам’яті 16 ГБ.

Функціонал Google існує вже досить давно, але компанія в даному ролику вирішила нагадати тим користувачам, які ще про нього не знають.

Встановити офіційний додаток можна на itunes або в AppStore. Включити автоматичне вивантаження фото і відео в сервіс Google Фото на iPhone або iPad в додатку можна активувавши пункт Автозагрузка і здійснивши синхронізацію при налаштуванні програми.

Всі фотографії і відео, синхронізовані в Google Фото, будуть доступні “в хмарі” за відповідною адресою.

Яке вибрати хмарне сховище для завантаження фото і відео в с iPhone або iPad, щоб звільнити місце

Додаток Googlr Фото так само дозволяє видаляти з пристрою фото і відео, які вже загружені в “хмарі”.

Щоб звільнити простір на iPhone і iPad, необхідно в Настройки > Налаштування Зберігання – натиснути кнопку Звільнити простір.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: