Не вмикається iPad?

Не вмикається iPad?

Весь світ вже звик до стабільності і надійності роботи техніки Apple, але іноді трапляються моменти, коли ваш iPad зависне або не включається. Не варто панікувати завчасно і перш, ніж звертатися в сервісний центр, зробіть кілька дій, передбачені інструкцією, а саме ..  

У разі, якщо у вас не включається iPad і не реагує на кнопку включення-то одна з можливих причин в повністю розрядженому акумуляторі. У цьому випадку просто звичайне підключення зарядного пристрою не поверне IPad до життя. Крім включення планшета на зарядку, вам потрібно одночасно затиснути кнопку Включення і кнопку «Home» (повернення в головне меню) на 15-20 секунд. Після цих дій на екрані з’явиться логотип Apple – яблуко і далі почнеться процес завантаження.

Ті ж дії допоможуть і при подібну проблему, коли не включається iPhone.

На думку фахівців, даний збій може з’явитися при переповненні оперативної пам’яті, якщо пристрій жодного разу вручну не перезапускається, або забули зарядити iPad.

Так само причиною того, що iPad перестав вмикатися може бути несправність шлейфу, шляхом попадання вологи, або ж проблема може бути в мікросхемі управлінням живленням. Як правило, мікросхема найбільше страждає від стрибків в напрузі і сильних ударів, а так само від попадання жікості, вологи. Варто зазначити, якщо зламалося або загубилося зарядний пристрій на iPad, то міняти його потрібно тільки на оригінальний! Чи не оригінальні зарядні пристрої, кабелі на iPad не гарантують стабільної роботи пристрою.

Якщо після перезавантаження планшета проблема не вирішилася і ваш iPad все одно не включається, настійно рекомендуємо звернутися в сервісний центр. Наші фахівці проведуть діагностику і виявлять причини і усунуть неполадку.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: