Не вмикається iPhone

айфон не включается

Якщо раптом сталося таке, що ваш iPhone не вмикаєтьсяі не реагує на кнопки, коли ви намагаєтеся його включити, не треба піддавати себе паніці. Перш, ніж звернутися в сервісний центр, є кілька способів спробувати швидко привести його в робочий стан.

Причини по яким може не вмыкатися iPhone

Найчастіше, причини, з яких iPhone не включається, не пов’язані ні з апаратними, ні з програмними збоями. Швидше за все, як би банально не звучало, ваш iPhone попросту розрядився, і його треба зарядити. Так само може статися, що смартфон завис, в такому разі допоможе примусове перезавантаження. У випадку, якщо iPhone розряджений, то підключіть його до адаптера і потримайте на зарядці 15 хвилин, після чого спробуйте включити його, не відключаючи кабель від зарядного пристрою. На екрані повинен з’явитися значок блискавки на тлі порожнього акумулятора. Може таке бути, що акумулятор повністю розряджений, то перед завантаженням потрібно потриматися заряд більше 15 хвилин зарядки, що пройшло недостатньо часу після початку зарядки. Зачекайте ще трохи.

Якщо заряджений iPhone не вмикається

Якщо ж трапляється, що повністю заряджений iPhone взяв і раптово вимкнулося і при натисканні на кнопку включення не запускає його, то однією з причин цього чорного екрану може бути, те, що телефон автоматично перейшов у спеціальний «режим збереження», через те, що апарат дуже рідко перезавантажувався. Для того, щоб включити iPhone, досить просто натиснути та утримувати натиснутими одночасно кнопки Включення і Додому протягом 15-20 секунд, після чого на екрані з’явиться логотип Apple.

Примусове перезавантаження телефону допоможе впорається і з проблемою зависання будь-якої програми. Але всі ці ситуації досить стандартні, як і шляхи вирішення. Якщо ж ці дії не допомогли усунути проблему, то причина “невключення” iPhone може бути у слідуючому:

  • Вийшов з ладу акумулятор пристрою. У цьому випадку Вам необхідно звернутися в сервісний центр для заміни акумуляторної батареї
  • Несправність адаптера або USB-кабелю. У цьому випадку слід замінити несправний пристрій зарядки. Зверніть увагу, що якщо ви використовуєте не оригінальна кабель – проблема може повторитися. Купуйте тільки оригінальний кабель для iPhone
  • Забруднення роз’єму підключення кабелю. Прочистіть роз’єм для підключення кабелю;
  • Механічне пошкодження роз’єму для зарядки або інші механічні пошкодження апарату. Не намагайтеся виправити самостійно – зверніться до сервісного центру;
  • Бракований пристрій. Зверніться за місцем купівлі пристрої для гарантійної заміни.

Якщо при включенні iPhone показує логотип “яблука” не екрані, не завантажуючи при цьому систему, ймовірно, сталася помилка прошивки. У цьому випадку рекомендуємо вам звернутися в сервісний центр для діагностики професійного усунення неполадок.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: