Не працює GPS на iPhone

Не працює GPS на iPhone

Вбудована в iPhone (та й більшість сучасних смартфонів теж) функція GPS для багатьох користувачів, особливо важко орієнтованих в місцевості свого або чужого населеного пункту, вельми важлива і необхідна, тому якщо трапилося таке, що на вашому iPhone перестав працювати GPS не варто впадати в паніку – всьому є рішення.

Для виправлення проблеми необхідно з’ясувати причини, чому і що конкретно не працює в iPhone, найбільш поширені збої в GPS iPhone полягають у наступному:

  • Відсутій сигнал GPS на iPhone – Подібна проблема з GPS може виникнути через перебування в приміщенні з товстими стінами, в підвальних приміщеннях, які не пропускають радіосигнал. Для активації працездатності та визначення сигналу необхідно вийти з приміщення в зону доступності сигналу, наприклад на відкритий простір, щоб iPhone зміг отримати сигнал від супутника.
  • GPS iPhone не оновлює поточне місце розташування
  • GPS на iPhone показує неправильне розташування

Якщо користувач не бачить своє місце розташування на «Мапах» або в інших картографічних сервісах, то найчастіше даному додатку не було дано дозвіл (не активовані) на використання функції геолокації, про що, найчастіше, і забуває більшість користувачів.

Тому при збоях необхідно перевірити чи надано додатків дозвіл на використання служб Геолокації. Для цього користувачеві необхідно зайти в меню Налаштування -> Конфіденційність -> Служби геолокації.

Користувач може вибрати режим визначення Геолокації для різних додатків: тобто заборонити деяким програмам використовувати служби геолокації, дозволити додаткам отримувати дані про місцезнаходження завжди або тільки в той час, коли вони працюють (в тому числі у фоновому режимі). Варто звернути увагу на правильне налаштування додатків щоб визначити своє місцезнаходження, тому що для деяких додатків і їх коректної роботи необхідно постійне дозвіл служби геолокації, і якщо ви виберете опцію, що дозволяє отримувати дані тільки тоді, коли програма відкрита, функція GPS не буде працювати коректно.

  • Компас на iPhone вказує неправильний напрямок;
  • Додатки iPhone не можуть визначити поточне місце розташування.

Для коректної роботи функції GPS на iPhone в додатках необхідний хороший радіосигнал. 

Невеликий збій в роботі програмного забезпечення iPhone також може стати причиною некоректної роботи функції GPS. Для вирішення даної проблеми необхідно відключити і знову включити служби геолокації. Для цього необхідно зайти в Налаштування -> Конфіденційність -> Служби геолокації і посунути в режим Виключення (тумблер вліво), а потім Включити тумблер вправо.

Для скидання налаштувань Геолокації можна вимкнути і включити всі бездротові сервіси, деактивувант і активувавши Авіарежім в Пункті управління iPhone.

У тому випадку, якщо прості методи не допомогли відновити коректну роботу GPS на iPhone, причина може бути з геолокаційні і мережевий інформацією, що зачіпає роботу не тільки функції GPS, але і стільникового зв’язку. Рішення проблеми:

  • Необхідно зайти в Налаштування -> Основні -> Скидання і натиснувши на «Скинути налаштування мережі» і «Скинути геоналаштування».
  • Варто врахувати, що при скиданні налаштувань необхідно буде ввести пароль, після чого інформація буде повністю видалена.
  • Далі підключитися до мережі Wi-Fi і необхідно заново встановити всі необхідні налаштування для доступу до бездротової мережі.

Перезавантаження iPhone так само може відновити коректну роботу функції GPS

Якщо скидання налаштувань зазначеним способом не допоміг, існує варіант відновлення пристрій через iTunes.

Якщо жодна з вищеописаних порад не допомогла відновити роботу GPS на iPhone, проблема може нести технічний характер і рекомендуємо звернутися в кваліфікований сервісний центр. Якщо ви перебуваєте в Києві – Apple-fix надасть послуги з ремонту техніки Apple в короткі терміни і за доступними цінами.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: