iPhone перегрівся

айфон перегрелся

У літню пору досить часто можна зіткнутися з перегрівом мобільних гаджетів, включаючи перегрів iPhone. Висока температура негативно впливає не тільки на людей, але і на техніку в цілому, особливо якщо iPhone або інша техніка знаходиться довгий час під прямими сонячними променями, або ж з перегрівом телефонів в жарку пору часто стикаються і автомобілісти, перебуваючи довгий час в машині, коли на вулиці температурний режим порядку +30.

Те, що в iPhone, як і в будь-яких інших телефонах відбувається нагрів акумулятора – це абсолютно нормальне явище, але якщо на вулиці +30 і вище, а телефон активно використовується, саме в цьому випадку перегрів і може викликати деякі негативні наслідки, так як з підвищенням температури властивості акумулятора погіршуються. Зрозуміти, чи є проблеми з перегрівом акумулятора iPhone можна за повідомленням на екрані iPhone.

Сучасні акумулятори мобільних телефонів оснащуються датчиком температури. І, на підставі показань датчика акумулятора, операційна система попереджає користувача повідомленнями про проблеми за раніше – повідомленнями про перегрів батареї iPhone – щоб споживач міг виявити причини проблеми і вчасно їх усунути.

Бувають випадки, особливо це траплялося в моделях iPhone 5, коли повідомлення про перегрів акумулятора iPhone приходили і при холодному телефоні – а це можливо при пошкодженні датчика. Як правило, датчик може вийти з ладу і телефон починає спотворювати інформацію після “купання” телефону. У таких випадках для діагностики доцільно звернутися в сервісний центр.  

Крім повідомлень датчика, що ваш Айфон перегрівся якщо виявляє такі симптоми:

 • iPhone перестав заряджатися.
 • Знизилася загальна продуктивність телефону.
 • На екрані iPhone відключається підсвічування і сам екран став значно тьмяним.
 • Спалах камери перестав працювати.
 • Різко погіршилася якість прийому сигналу мережі.

Причини перегріву iPhone

 • Попадання пилу в роз’єм зарядного пристрою. Якщо iPhone став дуже довго заряджатися, то однією з частих причин перегріву служить забрудненість роз’єму для зарядки, або його окислення, що призводить до поступового погіршення контакту і, якщо не віднести пристрій в сервісних центр для діагностики та чищення, в майбутньому може призвести до повного розряду iPhone при неможливості його підзарядки, так як через тривале заряду батареї акумулятор знаходиться в постійно підвищеному температурному режимі.
 • Велике навантаження безперервно запущеними додатками, як на споживання енергії екраном або працюють в постійному режимі навігатором GPS, Bluetooth, Wi-Fi модулями. Перегрів відбувається внаслідок зростання віддавання або одержування струму. Для визначення, на який саме додаток або сервіс витрачається велика частина акумулятора і який час займає його активність, зайдіть в Налаштування → Основні → Статистика → Використання акумулятора. Виявивши джерело перенагрівання акумулятора iPhone переглянете, наскільки необхідний вам цей додаток, і можливо що справно працюючий телефон набагато важливіше перегріву програмами. Що стосується бездротових інтерфейсів, котрі часто працюють безперервно, то в міру відсутності необхідності в них, намагайтеся їх відключати. Цілком можлива ситуація, що будь-який драйвер завис і не перевів, наприклад GPS, в режим сну, що дає навантаження на батарею.
 • Запуск «важкого» додатка. До таких додатків, як правило, відносяться, складні 3d ігри, програми навігації, редактори відео. Уникайте запуску будь-яких об’ємних додатків, в момент, коли телефон знаходиться на зарядці.

Поради, як не допустити фатального перегріву iPhone

 • Ніколи не залишайте iPhone і будь-який інший гаджет під прямими сонячними променями, і тим більше не заряджайте його під прямим сонячним впливом.
 • Не здійснюйте дзвінки по телефону під час його заряджання (принаймні довгі розмови), не використовуйте енерговитратні програми під час підзарядки пристрою, так як це викликає додатковий нагрів акумулятора.
 • Не залишайте в спекотну погоду телефон в машині, так як в закритому просторі під сонцем температура в салоні сягає до 40 ° С – що вельми плачевно для будь-яких гаджетів
 • Під час запуску програми навігації на iPhone намагайтеся не розміщувати телефон на лобовому склі, використовуйте для його фіксації спеціальне кріплення. Якщо все ж вам необхідно активно використовувати навігацію в нагрітому салоні машині, то бажано відключити екран і використовувати голосові підказки навігатора, мінімізувавши навантаження на пристрій. Так само рекомендується по можливості вибирати програми з оффлайновими картами, які не вимагають постійного доступу в Інтернет, що так само знизить навантаження.
 • У літню пору року при зарядці iPhone знімайте чохол, так як корпус телефону є своєрідним радіатором і виводить надмірне тепло, чохол ж, навпаки, створює перешкоду для цього процесу, навіть посилюючи і підвищуючи загальну температуру пристрою і акумулятора зокрема.
 • Без явної необхідності при спекотній погоді намагайтеся якомога менше тримати телефон в руках і намагайтеся, щоб воно не контактувало з іншими гаджетами.

Якщо все ж стався перегрів iPhone і ви отримали повідомлення про перегрів, то це сигнали про те, що температура акумулятора наближається до 45 °, необхідно терміново завершити активні процеси на телефоні і перемістити в більш прохолодне місце, не користуйтеся телефоном протягом півгодини. Або вимкніть його на деякий час.

Якщо вищеописані дії не допомогли реанімувати iPhone під час перегріву, ви можете звернутися в сервісний центр для діагностики та ремонту телефону, в Києві наші сервісні точки розташовані біля метро, є послуга доставки кур’єром по місту. Кваліфіковано і оперативно надамо допомогу будь-якій техніці Apple!

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: