Не заряджається iPhone або iPad?

Не заряджається iPhone або iPad?

Техніка Apple по праву вважається однією з якісних і надійних, і цей факт для багатьох є вирішальним аргументом при покупці, але що робити, якщо раптом виникла ситуація, коли ваш iPhone або iPad не заряджається? У Харкові усунути цю проблему Вам допоможе сервісний центр Apple-fix. Пункти прийому на ремонт Apple (будь то iPhone і iPad будь-якого покоління, або Mac і iPod) знаходяться в декількох точках міста, поблизу від станцій метро, адресу та телефони яких ви можете подивитися в розділі Контакти.

Але перш, ніж звертатися в сервісний центр, необхідно розглянути причини, за якими ваш iPhone або iPad перестав заряджатися або став заряджатися занадто повільно. Одна з поширених причин подібної ситуації – це несправність самого зарядного пристрою для iPhone, iPad або iPod. Або ж на екрані Apple-пристрої спливають системні помилки? Або ваш iPhone не заряджається без будь-яких видимих зовнішнім поглядом причин?

Розглянемо можливі причини і випадки відсутності надходження заряду на iPhone, iPad або iPod Touch і що робити.

Не заряджається iPhone (iPad, iPod) з справним оригінальним з/пристроєм

Як і було озвучено, одна з причин того, що ваш девайс від Apple не заряджається – це проблема в Lightning-кабелі. Особливо це стосується не оригінальних зарядних пристроїв. Якщо ж ви впевнені, що оригінальне з / у справно, але при підключенні адаптера живлення або USB-коннектора електричної мережі (порту комп’ютера, що вкрай не рекомендується) зарядка iPhone або iPad не розпочалася, не панікуйте і спробуйте зробити наступні дії:

  • У зв’язку з тим, що з часом будь-які електричні контакти на кабелі зношуються, то вони можуть не відразу встановити стабільне з’єднання з iPad або iPhone, тому спробуйте від’єднати заряджаємий пристрій від кабелю живлення і заново підключіть кабель Lightning. Варто врахувати той факт, при зарядці, що якщо iPhone або iPad до підключення кабелю був повністю розряджений, то пристрій може не відразу відреагувати на заряд, що надходить до нього і видати результат на екран, тому залиште пристрій підключеним до заряду на 30-60 хвилин і після перевірте відгук пристрою на зарядку.
  • Якщо ж ви виявили на роз’ємі Lightning механічні пошкодження, або зарядний пристрій “зносився”, то настійно не рекомендуємо його використовувати, тому що з технічних причин несправний зарядний пристрій для iPhone (iPad, iPod) не в змозі подавати стабільне з’єднання, що може вивести з ладу техніку, яка ним заряджається. Те ж саме стосується і недорогих підроблених зарядних пристроїв. Намагаючись заощадити, ви можете погубити свою техніку. Тому, не експериментуйте і краще зверніться в сервісний центр для діагностики пристрою.

iPhone або iPad заряджається дуже повільно

Якщо ваш iPhone або Ipad раніше не мав проблем з зарядкою, а по витіканню деякого часу користування девайсом ви почали помічати, що час заряду пристрою значно збільшилася, то розглянемо причини виникнення того, що рівень заряду батареї iPhone, iPad або iPod Touch поповнюється досить повільно і їх вирішення.

Одна з причин повільного заряду iPhone це маленька потужність використовуваного для підзарядки адаптера. Наприклад, це допустимо до моделей iPhone 6s, iPhone 6Plus або iPad, яким потрібен адаптер живлення більшої потужності – на 2.1 Ампер. Цей адаптер входить в комплект поставки планшетів Apple, за винятком iPad mini.

Повільно заряджаються і пристрої Apple, які намагаються отримати заряд через порт USB, так як не всі порти комп’ютера отримують рівномірний розподіл енергії, це раз, тому, якщо немає іншого джерела заряду, спробуйте зарядити через інший USB порт. І що дуже важливо – не всі ноутбуки придатні для даної функції: зарядки iPhone і iPad, це два. Більш того, заряджаючи час від часу пристрої через порти ноутбука і комп’ютера, ви можете посадити батарею пристрою, який заряджаєте, особливо це стосується планшетів. Що стосується зарядки iPhone або iPod від MacBook, то моделі останнього покоління забезпечують більш високу вихідну потужність USB, ніж їх попередники.

Зношений і пошкоджений кабель, так само, як і в попередньому випадку, може стати джерелом повільного заряду iPhone, iPad і iPod. Тому, слід стежити, чи немає механічних пошкоджень кабелю або потертостей на згинах. Оскільки кабель для підзарядки мобільних пристроїв, планшетів Apple містить певний обсяг струмопровідного металу, то в результаті зносу кабелю ефективність зарядки і кількість проведеного електрики може скоротитися, що і буде причиною повільного надходження заряду.

Так само слід перевірити цілісність і неушкодженість порту Lightning на iPhone, iPad або iPod тому що ушкодження, пил і бруд теж є причиною відсутності надходження заряду на ваш пристрій.

У рядку статусу зарядки на iPad (iPhone) відображалася напис «Немає зарядження»

Таке повідомлення при спробі зарядження частіше бачать користувачі iPad і причина цього, як і в разі повільного заряду – “не рідний” зарядний пристрій, або слабкий порт USB, тобто використовуваний для зарядження кабель може вимагати більше потужності, ніж йому може надати джерело енергії. Тому ще раз повертаємося до головного правила – використовувати тільки оригінальний зарядний пристрій Apple, призначений для iPad.

Не заряджається iPhone або iPad?

Зовнішні USB-хаби, які використовують деякі користувачі для підзарядки iPhone або iPad так само можуть бути причиною повідомлення “немає заряду”, тому що usb-разветвітелі не можуть повноцінно забезпечити ваш iPad необхідної енергією для заряду пристрою, тому не радимо їх до застосування.

При підключенні зарядження до Iphone, iPad, iPod виникає помилка «Даний аксесуар не сертифікований»

У цьому пункті ми так само повернемося до питання про використання оригінального кабелю Lightning від Apple для зарядки iPhone, iPad і решти продукції компанії. В силу того, що оригінальні аксесуари коштують значно дорожче своїх китайських аналогів, але досить швидко і зношуються, багато користувачів віддають перевагу більш дешевим варіантам. І якщо ви все ж вирішили купити аналог оригінального з / у для Apple, варто звернути увагу на те, що не оригінальні варіанти так само відрізняються один від одного і вибирати потрібно той, у якого в наявності сертифікат MFi (Made for iPhone).

Не заряджається iPhone або iPad?

Аксесуари, які не підтримує сертифіката MFi, можуть спровокувати системну помилку «Даний аксесуар не сертифікований» або «Цей аксесуар, ймовірно, не підтримується», більш того, не сертифіковані аксесуари можуть пошкодити iPhone або iPad.

Кілька порад, якщо все таки виникли подібні помилки і що можна зробити

Якщо виникла помилка зарядного пристрою з відсутністю сертифіката при підключенні кабелю, то від’єднайте і повторно приєднайте кабель, в силу того, що алгоритм перевірки сертифіката працює не завжди стабільно, повторна спроба підключити не оригінальний аксесуар може завершитися успішно.

Оновлюйте IOS до останньої версії, тому що в нових версіях компанія враховує помилки перевірки сертифікатів для сторонніх аксесуарів. Перевірити наявність оновлень прошивки IOS можна в меню Налаштування -> Основні -> Оновлення.

Якщо системна помилка повторюється без видимих причин, перезавантажте ваш iPhone або iPad.

Якщо, дотримуючись усіх озвучених рекомендацій, ваш iPhone, iPad або iPod не заряджається і далі, рекомендуємо звернутися до компетентних майстрів, і якщо ви знаходитеcь в місті Київ, то наш сервісний центр Apple-fix – до ваших послуг! Оперативно і якісно відремонтуємо техніку Apple за доступними цінами!

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: