X

Заявка на ремонт

 

Спасибі, що витратили час на заповнення.
Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Заявка на купівлю

 

Спасибі, що витратили час на заповнення.
Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Contacts:
Тонкощі
ремонту техніки
Apple

та багато цікавого

ПублікаціїПублікації

Ipad Механічні пошкодження

 

26.jpg -

Ipad Механічні ушкодження, найчастіше, відбуваються з вини користувача, внаслідок необережного і неакуратного поводження з пристроєм, але так само, як би трепетно ​​користувач будь-якої техніки не відносився до нього, все ж є відсоток і випадкових факторів через які ваш Ipad може вийти з ладу. Яким би сумним ні цей факт, не варто сильно засмучуватися. Наш сервісний центр Apple, виправити в Харкові надає широкий спектр послуг з ремонту Ipad будь-якого покоління і решті техніки Apple: ремонт iphone, Ipod, MacBook.

Перш, ніж робити відмовки про те, що техніка Apple, не ламається, ми ознайомимо Вас з тими ушкодженнями, які можуть виникнути, якщо все ж не дотримуватися правил користування пристроєм і причинами їх появи.

Отже, головною причиною, яка може викликати механічні пошкодження Ipad це - падіння. Пошкодження від падіння Ipad можуть бути різними: залежить від поверхні, на яку приземлилося пристрій, висоту падіння, чи був планшет захищений чохлом, захисною плівкою та інші моменти. Ну і наслідки падіння так само різні:

Всі ці неполадки, як правило, викликаються при падінні пристрою або сильних ударах, а так само прідавліванія пристрої чимось важким, або буває й таке, що користувач, не помітивши пристрій, може сісти на планшет. У більшості випадків Ipad підлягає ремонту шляхом заміни дисплея або скла.

Так само механічних пошкоджень можуть бути задіяні - роз'єм для зарядного пристрою, само зарядний пристрій, внаслідок недотримання інструкції користування, розхитування роз'єму, застосування сторонніх гострих предметів в роз'єми.

Крім видимих ​​механічних пошкоджень, наслідки після падіння або ударів можуть виникнути і всередині самого пристрою, такі як - непрацездатність динаміків, мікрофону, прийому мережі, зарядом батареї.

Настійно радимо не намагатися відремонтувати або розбирати Ipad самостійно - ви не тільки не відремонтуєте пристрій, але і ускладніть ремонт Ipad.

Крім механічних пошкоджень, Ipad може постраждати від перепадів напруги, якщо він в момент стрибка напруги мережі був підключений в зарядний пристрій, особливо це стосується не оригінальних блоків живлення, а китайських аналогів.

Для додаткового захисту Ipad від механічних пошкоджень рекомендуємо придбати захисну плівку на екран, а так само захисну обкладинку або чохол для IPad.

Крім якісного та оперативного ремонту Ipad в нашому сервісі, ви так само можете придбати і аксесуари для техніки Apple. Так само є доставка відремонтованих пристроїв кур'єром по Харкову.

 Є питання? Задавайте!

 


Увага!

 

Якщо протягом гарантійного терміну відремонтованого виробу (1 місяць) в пристрій потрапила волога - гарантія якості знімається.

Доплата за терміновість не потрібна! Ремонт здійснюємо в максимально стислі терміни!

Остаточна вартість ремонту або заміни деталей розраховується тільки після огляду Вашого пристрою нашим майстром.

RuUA
iPhone iPad iPod MacBook Прайс Статті     Контакты
Не включається Попадання вологи Не включається Як уберегти MacBook від перегріву iPhone    
Заблокований iPhone? Механічні пошкодження Не працює камера Відновлення після попадання вологи iPad    
Не працює мікрофон Заблокований iPad Не працюють навушники Установка SSD iPod    
Не заряджається iPhone Не заряджається iPad Не заряджається акумулятор Заміна системноі плати MacBook    
Не працює екран Не включається Не працює екран Заміна клавіатури      
Інше Пошкоджено сенсорне скло   Заміна ОЗУ      
  Пристрій в режимі відновлення   Заміна акумулятору      
  Інше          

© 2018 Apple-fix

Дизайн Goracio
Розробники 7Lines Studio